Jump to content
Grzybu

Jak zaczać?

Recommended Posts

Jak w temacie, jak zaczać?

Jaki trzeba mieć wkład żeby efektywnie coś zarobić na parkowaniu? No i pytanie, czy łatwiej zarobić na parkowaniu czy na strzeleniu okazji i sprzedaży pojedynczej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zalezy od tego ile chcesz zarabiać miesięcznie na parkingu.

Zajrzyj do działu handel domeny z ruchem i zobacz ile mniej więcej kosztują domeny zarabiające.

Jeśli nie dysponujesz odpowiednim budżetem, to pozostaje Ci kupno nowych domen.

Podstawą jednak jest nauka i zdobywanie doświadczenia. Swietnie do tego służy to forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na początek nie dużo. Chciałem się zorientować w temacie najpierw.

 

najlepiej zanim zaczniesz cokolwiek rejestrowac -przeczytaj wszystkie watki na tym forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszą domenę, którą kupisz, wystaw na allegro od złotówki. Jeśli ktoś kupi (obojętnie za ile), to znaczy że jesteś na dobrej drodze. ;-)

 

PS. Może poczekaj z zaczynaniem do 1 stycznia, w 2008 błędy będą cię dużo mniej kosztować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powstrzymaj się przed pokusą rejestrowania domen związanych z euro 2012 oraz domen będących znakami handlowymi.

Dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć, że w miarę dobrych domen jest jeszcze sporo.

Myślę także, że trochę potrwa zanim do nich dotrzesz. Ja na początku szukałem domen typu nieruchomości, czy samochody :-) więc ten etap możesz sobie odpuścić:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darmowy poradnik dla osob z niewielkim budzetem, 100% gratis! ;)

 

1. Kupuj domeny tanio w promocji .

2. Sprzedaj drogo przed wygasnieciem .

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Nie rejestruj .org, .biz z polskimi wyrażeniami

- Jak szukasz literówek - korzystaj z tastingu

- Cybersq jest złyyy ;)

- Nie rejestruj u registarów a'la Domeny.pl z miliardem kruczków

- Staraj się unikać trendów typu "euro2012"

- Czytaj regularnie forum

- Korzystaj z narzędzi typu KD, OVT ... przyda się do wyszukiwania typosów

 

To pokrótce ode mnie w telegraficznym skrócie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2zapisz sie na dropped ;P tylko spady sie licza, nie szukaj nic wolnego bo to 99% ninja ;D

 

Wybaczam ci, bo nie wiesz co mówisz. Są jeszcze setki, tysiące dobrych wolnych domen, wystarczy brać. Ponad połowa (może nawet sporo ponad) mojego portfolio to domeny, które były wolne zanim je zarejestrowałem. Ba, są nawet jeszcze setki wolnych .comów – Rick Schwartz czy Kevin Ham codziennie rejestrują po kilka domen „z palca”. Więc zamiast zapędzać kolegę na dropped, gdzie oprócz wyłożenia kasy na abonament, za dobrą domenę będzie musiał zapłacić xxx-xxxx zł, trzeba było mu napisać, że gdy tylko zobaczy/usłyszy coś inspirującego (nowa moda, reklama, program tv, wydarzenie, skandal...), to powinien raz-dwa lecieć do komputera i sprawdzać czy domena jest wolna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno... nie wierz w to, ze nie ma juz dobrych domen... na forum jest conajmniej kilka osob, ktore zaczynaly przygode z domenami calkiem niedawno, a dzis rejestruja od reki calkiem niezle zarabiajace domeny ... czym zawstydzaja starych wyjadaczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×