Jump to content
Sign in to follow this  
MARiUSZ

Kupno programu do pozycjonowania

Recommended Posts

Chciałbym zasięgnąć informacji co sądzicie o MaxPress PRO ? Czy jest warty uwagi 1/4 ceny Addera ? Czy jest porównywalny i co mu brakuje do Addera ? Prosze o odpowiedź

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

MaxPress Pro zawiera 1/7 funkcji Addera 5 tak więc i kosztuje sporo mniej. Addera 5 nie opłaca się obecnie kupować bo wersja jest do d...

 

MaxPress Pro hmm nie pamiętam teraz czym się różnił od MaxPress ale to jest po prostu ddawarka do PresellPage, a adder to spamiarka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko jedyne co mnie w tym adderze odstrasza to ograniczone działanie poprzez dokupywanie punktów :/

Myślę, że 'lepszą' inwestycją jest kupić licencję na skrypt ( allegro ~ 210zł jakaś promocja dla niedobitków ) niż kupować punkty.

Ekonomiczniej i możesz zacząć sam zarabiać ;-) hłe hłe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi konkretnie o Adder 5 z licencją na usunięcie danych o autorze? Bo samej licencji nie widze na allegro

Konkretnie to szukałem tego 5s:

http://www.allegro.pl/item263603655__adder_5_full_wp_ml_qlweb_cncat_phpbb_promocja_.html

 

Najnowszy Adder 5.

Uwaga! Akcja promocyjna! Pod hasłem "Tworzymy społeczność systemu Adder 5."

Skorzystaj z okazji (nie 314,99zł) a 209,00zł Niższej ceny jeszcze nie było od 2 lata naszej działalności.

Aukcja dotyczy najnowszek wersji Adder 5.34 !! Zapraszamy do skorzystania z jedynej okazji, zobacz i licytuj już teraz! (Kolejne aukcje powrócą do wyższych cen)

Dodatkowo załączamy najnowszą bazę wartościowych katalogów, która była filtrowana dnia 01.11.2007.

itd.

To nie jest promocja systemu Adder. Link i opis podana w celach wyłącznie informacyjnych ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×