Jump to content
Sign in to follow this  
art08

gdzie sprzedawać

Recommended Posts

witam

 

wiem że tamat był juz poruszany ale mam kilka pytań które ktoś doświadczony może rozjaśnić mi i innym nowym osobom.

 

1. gdzie najlepiej sprzedawać domeny jako osoba przywatna.

2. czy na aftermarket.pl moge sprzedawać jako osoba prywatna bo gdy chciałem sie zarejestrować

żadali odemnie nazwy firmy i nip-u do faktury

3. co myslicie o gido.pl warto tam cos wystawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

wiem że tamat był juz poruszany ale mam kilka pytań które ktoś doświadczony może rozjaśnić mi i innym nowym osobom.

 

1. gdzie najlepiej sprzedawać domeny jako osoba przywatna.

2. czy na aftermarket.pl moge sprzedawać jako osoba prywatna bo gdy chciałem sie zarejestrować

żadali odemnie nazwy firmy i nip-u do faktury

3. co myslicie o gido.pl warto tam cos wystawiać.

 

 

1. najlepiej nigdzie, czekać aż klient sam się zgłosi

2. możesz jako osoba prywatna, pewnie coś źle zrobiłeś

3. nie znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do doświadczonych: to ile trzeba czekać, żebym wiedział ile zapasów w lodówce zostawić żeby z głodu nie umrzeć ;)

 

Tak na poważnie, rozumiem, że zależy to od portfolio.... może inaczej, jakie jest aktualnie zapotrzebowanie na domeny, czy czuć ruch w interesie czy raczej czujecie się jak hobbyści?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do doświadczonych: to ile trzeba czekać, żebym wiedział ile zapasów w lodówce zostawić żeby z głodu nie umrzeć ;)

 

Tak na poważnie, rozumiem, że zależy to od portfolio.... może inaczej, jakie jest aktualnie zapotrzebowanie na domeny, czy czuć ruch w interesie czy raczej czujecie się jak hobbyści?

ruch wśród swoiich domen zobaczysz jak zaprakujesz je na parkingu ewentualnie podepniesz jakieś statystyki ;) jak widać po dziale "sprzedane" jest cały czas spory ruch :)

 

Domen się nie sprzedaje, je się kupuje ;)

 

 

pozdrawiam, Jacek

może coś mojego kupisz? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×