Jump to content
Szczep

Jak najlepiej kupic domene, aby ją zaraz sprzedac??

Recommended Posts

Proszę o poradę jak najlepiej kupic domenę i gdzie, aby ją sprzedac po 2-4 tygodniach na allegro. I jak wygląda taka sprzedaz. Dzięki!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie kupić:

myślę, że nie ma to znaczenia gdzie taką domenę kupisz. Przecież zakup domeny w firmie A praktycznie nie różni się niczym od zakupu w firmie B. Oczywiście pewne różnice mogą wyniknąć z cesją, ale ta również przebiega na tych samych warunkach ( nie wliczam to takich tworów jak np. nazwa.pl i ich sławna cesja. Szkoda, że w ten sposób :rolleyes: )

 

Sprzedaż: przekazanie praw do domeny ( ww. cesja ).

 

Poczytaj forum na hasło: 'cesja'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja 1. Zarejestrować gdziekolwiek, potem sprzedać na allegro za 1 zł.

Opcja 2. Kupić na dropped, potem sprzedać na allegro za pół ceny.

Opcja 3. Kupić na allegro, potem sprzedać na allegro za 2/3 ceny.

Opcja 4. Mieć świetne wyczucie i refleks do rejestracji dobrej domeny związanej np. z jakimś rodzącym się trendem, zarejestrować gdziekolwiek, potem sprzedać na allegro za 1000-2000% lub bez pośredników (gdy znajdzie się klient) za 5000-10000%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalezc dobre typo i sprzedac (najlepiej mi) za 12x miesieczne zarobki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym tam nie czekal 2-4tyg bo i po co? czas to pieniadz, najlepsza opcja kupic i od razu sprzedac, potem kupic flaszke (piwo,whysky zalezy ile sie zarobi), czasem zarobi sie tyle ze i przez te 2-4tyg co bysmy czekali ze sprzedaza bedziemy chodzic "na bani" za friko - powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
ja bym tam nie czekal 2-4tyg bo i po co? czas to pieniadz

Właśnie. Dlatego im dłużej czekasz, tym więcej jest warta Twoja domena.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja 1. Zarejestrować gdziekolwiek, potem sprzedać na allegro za 1 zł.

Opcja 2. Kupić na dropped, potem sprzedać na allegro za pół ceny.

Opcja 3. Kupić na allegro, potem sprzedać na allegro za 2/3 ceny.

Opcja 4. Mieć świetne wyczucie i refleks do rejestracji dobrej domeny związanej np. z jakimś rodzącym się trendem, zarejestrować gdziekolwiek, potem sprzedać na allegro za 1000-2000% lub bez pośredników (gdy znajdzie się klient) za 5000-10000%

 

PB widze ze chcesz zniechecic potencjalnych domeniarzy "w moznosci". A prawda jest taka, ze wiele jeszcze ladnych domen mozna "reg'nąć" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB widze ze chcesz zniechecic potencjalnych domeniarzy "w moznosci". A prawda jest taka, ze wiele jeszcze ladnych domen mozna "reg'nąć" :)

Daj przyklady, nie rzucaj ogolnikami ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO to podpowiedz 100% gratis ;)

 

Jest promocja IDNow. Rejestruj za 9zl generics. Na pewno nie stracisz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB widze ze chcesz zniechecic potencjalnych domeniarzy "w moznosci". A prawda jest taka, ze wiele jeszcze ladnych domen mozna "reg'nąć" :)

 

Nie taka była moja intencja. Chciałem przez to powiedzieć, że „szybki zysk” w domenach, to albo dobre wyczucie, albo duża doza szczęścia. Nie mając tego, a nastawiając się na szybką kasę, można tylko stracić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj przyklady, nie rzucaj ogolnikami ;-)

 

Jak podam przyklady, to zaraz (najprawdopodobniej dzieki jakims czarom ;) ) wszystkie beda zarezerwowane :)

 

@PB: V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×