Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

Analiza parkingu

Recommended Posts

Witam.

 

Domenami zajmuję się raptem kilka miesięcy i chciałbym spytać o jakieś analizy które może przeprowadzaliście.

 

Chodzi mi o sposób gospodarowania domen przeznaczonych do sprzedaży. I tutaj pojawia się pytanie - czy korzystać z parkingu sedo gdzie informacja o sprzedaży domeny jest widoczna gdzieś na dole... przykryta innymi tekstami jak również linkami które widnieją na parkingu, czy może parking dropped ( i tutaj też 2 możliwości - albo ustalenie ceny albo ta strona informująca o tym, że domena zaparkowana w aftermarket wraz z linkiem do kontaktu z właścicielem) czy też może przygotować swój formularz kontaktowy na który przekierunkować z każdej domeny ( zauważyłem, że większość "dużych" domainerów właśnie tak robi przekierunkowując na swoje portfoli i przekierunkowując na formularz kontaktowy.

 

Pytanie zrodziło się właściwie dzisiaj. Przez sedo przez cały okres moich działań otrzymałem 1 zapytanie o domenę. Natomiast we wczoraj zakupionej domenie przez aftermarket - dzisiaj miałem już pierwsze zapytanie.

 

Zastanawia mnie czy potencjalni klienci może obawiają się serwisu sedo ( zagranicznego ) lub może po prostu nie widzą informacji, że domena jest do kupienia.

 

Wszystkie informacje jak również obserwacje mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×