Jump to content
umberto

Wielka Świąteczna Wyprzedaż - 50% na wszsytkie usługi*

Recommended Posts

Pewnie chcą ubiec 2be.pl, któe od PN znów ma tydzień domen .pl za 2,90 netto.

 

Wielka Świąteczna Wyprzedaż tylko 25 i 26 grudnia!

 

www.active24.pl

 

 

Wielka "Świąteczna Wyprzedaż" w Active 24 to 50% rabatu na wszystkie produkty i usługi! Wyprzedaż trwa tylko 2 dni!

 

Serdecznie zapraszamy do świątecznych zakupów w dniach 25 i 26 grudnia . Oferta jest limitowana i może zostać zakończona przed 26 grudnia, z powodu wyczerpania zapasów puli promocyjnej!

 

Przykładowo za domenę .pl zapłacisz jedyne 4,45 PLN netto! Sprawdź ceny pozostałych usług. Kupuj do woli i oszczędzaj!

 

Skorzystaj z Promocji

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji. *

 

*Rabat 50% dotyczy wszystkich nowo rejestrowanych usług!

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ.pl ma teraz jakąś promocję na wszystko 50%. Warunków nie doczytałem więc nie wiem czy dla wszystkich czy tylko na kod z e-maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie chcą ubiec 2be.pl, któe od PN znów ma tydzień domen .pl za 2,90 netto.

 

 

W firmie 2be.pl nie potrafie uzyc formularza do hurtowej rejestracji. Wpisuje nazwy pojedynczo w kolumnach i z przecinkiem i nic,...wykrywa wprowadzone nazwy domen ...pisze cena 9,90zl

 

a ponizej "Niepoprawne nazwy domen!"

 

i brak jakiegolowiek przycisk "Dodaj do koszyka"

 

 

Rok temu zglaszalem podobny problem i nic sie nie zmienilo ;)

Uzywam IE8 z wszystkimi łatami.

 

Mysle,ze przez to nieświadomie tracą wielu klientów, ktorzy chcą zarejestrować wiecej niz jedna domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a teraz a pro po Active24.pl

 

jak w panelu, po zalgowaniu zarejstrowac domene;)

widze tylko link zamowienia - > rejestruj testy...

 

a hurtowa rejstracja domen w cenie 4,9 ? jest gdzies????

Share this post


Link to post
Share on other sites
W firmie 2be.pl nie potrafie uzyc formularza do hurtowej rejestracji. Wpisuje nazwy pojedynczo w kolumnach i z przecinkiem i nic,...wykrywa wprowadzone nazwy domen ...pisze cena 9,90zl

 

a ponizej "Niepoprawne nazwy domen!"

 

i brak jakiegolowiek przycisk "Dodaj do koszyka"

 

Promocyjne ceny 2,90 netto BĘDĄ CAŁY TYDZIEŃ DOPIERO OD NAJBLIŻSZEGO PONIEDZIAŁKU (tak przecież napisałem, że od PN - czyt. wyżej). Przy czym trzeba będzie w odpowiednimmiejscu odznaczyć, że mają być po 2,90 w promocji, bo domyslnie beda chyba 9,90 albo nawet 99 zł.

 

Fakt, błędem jest, że nie ma formularza do hurtowej rejestracji a dodatkowo po każdej wprowadzonej domenie pojawia się CAPTCHA - do 10 domen można jeszcze to znieść, ale przy większej ilości to siwy dym. "Dodaj do koszyka" pojawia się dopiero jak przejdzie CAPTCHA.

 

Ja już wcześniej pisałem, że panel użytkownika 2be.pl jest syfny, a menu lewe miesza się z opcjami panelu - brak wydzielonego menu do spraw związanych z panelem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×