Jump to content
Sebving

Literówki fraz generycznych.

Recommended Posts

Czy zarabianie na literówkach to tylko tworzenie ich od znanych serwisów np społecznościowych?

 

Czy opłaca się układać je od zwykłych fraz generycznych od np: domena.pl czy nie bo strony takie mają zbyt małą liczbę wejść porównując popularne portale społecznościowe by opłacało tworzyć od nich literówki i dodawać je na parking? :)

 

Moim zdaniem literówki tego typu są bardziej w porządku niż zarabianie na domenie powstałej z błędnie wpisanej zastrzeżonej nazwy firmy.

Osoba która chce wejść na domena.pl niekoniecznie wie co się na niej znajduję i często wpisuję frazę by się przekonać a nie szukając konkretnego serwisu. :)

 

Jakie jest wasze zdanie?

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ma ruch to czemu nie.

 

No właśnie ale jak to jest z tym ruchem....?

Sprawdzałem, że literówki takie są rejestrowane ale jeśli coś jest rejestrowane to nie znaczy jeszcze, że ma to sens.

Widziałem gdzieś tu na forum takie programy które potrafią oszacować liczbę odsłoń danej frazy w ciągu roku... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tematyka branży często "dyktuje" klikalność, a jeśli branża jest dochodowa to warto.

 

Weź w 14 dni na testy i się sam dowiesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to, że mogą znajdować się opłacalne literówki tego typu nie trudno wpaść. :)

 

Podejrzewałem jednak, że może ktoś pochwali się swoimi dokonaniami w tej kwestii... ;)

 

I mówię tu przede wszystkim o PL.

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×