Jump to content
Sign in to follow this  
darekk

hostessy. warszawa.pl - wyceniona na 1,38ml zl??

Recommended Posts

Witam

Dzisiaj sprawdzajac wyceny swoim niektorych domen wedlug bizinformacja.pl natknalem sie na taka wycene:

hostessy. warszawa.pl - wyceniona na 1,38mln zl... (oczywiscie jest bez spacji w nazwie)

 

Wedlug bizinformacja.pl dzienna liczba wyswietlen strony to 65 712, a dzienna liczba odwiedzajacych to 29 578.

 

http://bizinformacja.pl/www.hostessy.warszawa.pl

 

Domena jest w moim posiadaniu od roku. Oczywiscie wycene tego portalu przyjmuje z dystansem, chociaz w 90% przypadkow jego wycena jest nizsza od oczekiwanej przeze mnie kwoty. Natomiast tutaj jest to bardzo ciekawy przypadek.

 

Ile wedlug Was moze byc realnie warta chcac ja sprzedac w miare szybko?

 

Pozdrawiam

Darek

Edited by darekk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Dzisiaj sprawdzajac wyceny swoim niektorych domen wedlug bizinformacja.pl natknalem sie na taka wycene:

hostessy.warszawa.pl - wyceniona na 1,38mln zl...

 

Wedlug bizinformacja.pl dzienna liczba wyswietlen strony to 65 712, a dzienna liczba odwiedzajacych to 29 578.

 

http://bizinformacja.pl/www.hostessy.warszawa.pl

 

Domena jest w moim posiadaniu od roku. Oczywiscie wycene tego portalu przyjmuje z dystansem, chociaz w 90% przypadkow jego wycena jest nizsza od oczekiwanej przeze mnie kwoty. Natomiast tutaj jest to bardzo ciekawy przypadek.

 

Ile wedlug Was moze byc realnie warta chcac ja sprzedac w miare szybko?

 

Pozdrawiam

Darek

 

ok. 0 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

A domena srutututupeczekdrutu.warszawa.pl też jest warta 1,38 mln zł. i do tego wolna. :)

 

po prostu jest to subdomena i wyceniana jest domena warszawa.pl.

 

Co do samej domeny to myślę, że warta góra niskie xx zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, ale dziwny przypadek bo np. subdomeny nasze firmowe maja bardzo rozne wartosci, niezalezne calkowicie od domeny glownej. Dlatego ten przypadek mnie tak zdziwil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalnie fajne wyceny robi ta stronka:

wolna domena Dodupywycena.pl ----> Wycena 932,77 zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, to wiem :) bo kazda domena z ruchem ponizej 10/dzien jest wyceniana na ok. 900-1000zl. Bo przeliczany jest wylacznie ruch i to ile mozna na nim niby zarobic. Wiec wycena jest baaaaardzo przykladowa zawsze i ma niewiele wspolnego z rzeczywista wartoscia, ale daje pogladowe informacje na temat ruchu na stronie, a to juz jest czasami bardzo pomocna informacja.

Ale ze wszystkie subdomeny wycenia wedlug domeny glownej to wczesniej tego nie zauwazylem, zawsze mielismy rozne wyniki w takim przypadku. Tym bardziej ze sama domena warszawa.pl jest wyceniana na 1,1mln wiec nizej od subdomen... Tym bardziej ze ruch zawsze podaje w miare realny a tutaj ruch jest nie wiadomo skad obliczony

Edited by darekk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×