Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Michal

Opcje zniknęły z panelu

Recommended Posts

http://www.di.pl/index.php?showtopic=60424...st&p=375712

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=57660...st&p=360769

 

Dropped nie zarabia pieniędzy na osobach nieopłacających aukcje (skoro ich nie opłacają, to my nie zarabiamy ani na prowizjach, ani na przechwytywaniu).

 

śro, 20 paź 10

Dzisiaj wszyscy użytkownicy posiadający rating poniżej -10 dostali permanentnego bana na licytację w aukcjach; skrypt będzie także codziennie banował nowe takie osoby. Ponadto, system wystawiający aukcje domen przechwyconych został zmodyfikowany tak, że osoba posiadająca ujemny rating nigdy nie będzie pierwsza w aukcji.

Nicki zbanowanych osób są oznaczane w licytacjach jako przekreślone. Osoby te nie mogą składać ofert nowych w aukcji.

 

Przypominam także, że osoby o ujemnym ratingu, nawet jeśli nie są zbanowane, muszą wpłacić kaucję, aby móc licytować.

 

To było już dawno i wielokrotnie poruszane. Tak samo dawno otrzymaliśmy zapewnienia na di.

Więc czuję się oszukiwany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i w czym problem, bo nadal nie rozumiem? Aukcje domen przechwyconych zostały zmodyfikowane zgodnie z tym opisem, a teraz także aukcje opcji przechwyconych zostały zmodyfikowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i w czym problem, bo nadal nie rozumiem? Aukcje domen przechwyconych zostały zmodyfikowane zgodnie z tym opisem, a teraz także aukcje opcji przechwyconych zostały zmodyfikowane?

A kiedy to zostało zrobione? Bo nie rozumiem czego tu nie rozumieć?

 

Jeśli 3 miesiące temu to czemu problem nadal występował bo rozumiem że na dzień dzisiejszy nie występuje - wg obietnic.

 

Edit:

Dla mnie to już koniec tematu. Wiarygodność dropped jest taka sobie ( i tu jestem miły)

Nie mam ochoty dalszego kiwania i falandyzowania. Myslałem że jesteśmy dorośli...

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało zrobione dla aukcji domen. Aukcje opcji to całkowicie inny mechanizm, dlatego były pisane od początku. Gdy tylko dostałem uwagę, że problem występuje także dla nich, zmodyfikowałem także te aukcje, i to priorytetowo, tak aby zdążyć przed masowym wystawianiem aukcji 1 lutego. Wydaje mi się to proste jak drut, i raczej nie widzę w tym podstawy do dzielenia włosa na czworo. Też myślałem że jesteśmy dorośli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj 4 opcje zniknęły mi z panelu 12 godzin przed wygaśnięciem.

 

 

Podaj nazwy domen, których dotyczą to sprawdzimy :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj 4 opcje zniknęły mi z panelu 12 godzin przed wygaśnięciem.

 

12 godzin według daty z panelu dropped ? czy według daty z whois ? Sprawdzałes czy nie wygasły ? Ja miałem przynajmniej jedną opcję, która miała inną datę wygasania podaną w panelu a inną we whois.Dropped podawał późniejszą datę wygasania (1 dzień).

Edited by rako

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze gorzej, bo już nic nie można zrobić!

 

Według whois mają wygasnąć o północy. Z panelu nie wiem kiedy dokładnie zniknęły, ale 12 godzin przed wygaśnięciem ich nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jeszcze gorzej, bo już nic nie można zrobić!

 

Sorry źle się wyraziłem, że "miałem".Opcje przedłużam kilka dni przed wygasnięciem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×