Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Michal

Opcje zniknęły z panelu

Recommended Posts

Guest Michal

Piszę tutaj, bo sprawa jest pilna. Może to przyspieszy jej rozwiązanie.

 

Miałem w panelu Dropped.pl opcje, które jeszcze są ważne przez ok. 2 godziny. Zamierzałem przedłużać. Przed momentem zainicjalizowałem transfer kolejnych opcji do Dropped.pl w celu przedłużenia. Niestety tych opcji nie ma już na liście! Co się stało? Proszę bardzo o szybkie rozwiązanie dylematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę tutaj, bo sprawa jest pilna. Może to przyspieszy jej rozwiązanie.

 

Miałem w panelu Dropped.pl opcje, które jeszcze są ważne przez ok. 2 godziny. Zamierzałem przedłużać. Przed momentem zainicjalizowałem transfer kolejnych opcji do Dropped.pl w celu przedłużenia. Niestety tych opcji nie ma już na liście! Co się stało? Proszę bardzo o szybkie rozwiązanie dylematu.

Pewnie już Dropped je złapał, mimo że jeszcze nie spadły :-)

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę tutaj, bo sprawa jest pilna. Może to przyspieszy jej rozwiązanie.

 

Miałem w panelu Dropped.pl opcje, które jeszcze są ważne przez ok. 2 godziny. Zamierzałem przedłużać. Przed momentem zainicjalizowałem transfer kolejnych opcji do Dropped.pl w celu przedłużenia. Niestety tych opcji nie ma już na liście! Co się stało? Proszę bardzo o szybkie rozwiązanie dylematu.

 

Może pojawią się za jakiś czas w panelu, panel zarządzania dropped nie jest odświeżany w czasie rzeczywistym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Może pojawią się za jakiś czas w panelu, panel zarządzania dropped nie jest odświeżany w czasie rzeczywistym.

Kwestia dotyczy również opcji, która były widoczne na liście moich opcji w Dropped.pl dzisiaj w południe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcje to poroniony pomysł tak w ogóle <ale to już było> :)

rozumiem, że to zniechęcanie konkurencji w przechwytywaniu. Tak jak Korneliusz :)

 

Zacne portfolia powstały dzięki opcjom..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
rozumiem, że to zniechęcanie konkurencji w przechwytywaniu. Tak jak Korneliusz :)

 

Zacne portfolia powstały dzięki opcjom..

 

Najlepszym powodem do nieprzechwytywania opcji jest możliwość ich przechwycenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem w panelu Dropped.pl opcje, które jeszcze są ważne przez ok. 2 godziny. Zamierzałem przedłużać.

Tak na marginesie chciałbym zapytać Ciebie skąd pochodzą Twe korzenie ?

Bo z powyższego cytatu mógłbym wnioskować, że z oszczędnej Wielkopolski lub z krainy zwanej Ryzykolandia :)

 

Któż bowiem inny czekałby do samego końca na przedłużenie opcji gdy powszechnie jest wiadomym, że należy unikać przeciążeń, obciążeń i skrajności ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Tak na marginesie chciałbym zapytać Ciebie skąd pochodzą Twe korzenie ?

Bo z powyższego cytatu mógłbym wnioskować, że z oszczędnej Wielkopolski lub z krainy zwanej Ryzykolandia :)

 

Któż bowiem inny czekałby do samego końca na przedłużenie opcji gdy powszechnie jest wiadomym, że należy unikać przeciążeń, obciążeń i skrajności ? :)

Niestety mam tyle spraw na głowie, że się po prostu nie wyrabiam. Masz aczkolwiek rację. Muszę popracować nad organizacją moich działań.

 

PS: Lubię skrajności :P

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje piękne byłe ( opcje ) Ty przedłużyłeś czy ktoś zaciągnął je już tydzień temu do swojego haremu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Opcje w między czasie się znowu pojawiły w panelu. Dziękuję za interwencję! Niestety jednak wciąż czekam na pojawienie się tych, których transfer zatwierdziłem ok. 1,5 h temu.

 

Moje piękne byłe ( opcje ) Ty przedłużyłeś czy ktoś zaciągnął je już tydzień temu do swojego haremu ? :)

O opcje tego kalibru zadbałem już wcześniej. Teraz zostały te normalne. No stress :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcje w między czasie się znowu pojawiły w panelu. Dziękuję za interwencję!

Staropolskim zwyczajem za cuda można odwdzięczyć się postawieniem przydrożnej kapliczki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Staropolskim zwyczajem za cuda można odwdzięczyć się postawieniem przydrożnej kapliczki :)

Na razie cudem jest, że opcje przetransferowane do Dropped.pl ok. 2 godziny temu wciąż fruwają po cyberprzestrzeni i nie wylądowały do tej pory w moim panelu. Czyżby ktoś im czymś zawracał głowę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie cudem jest, że opcje przetransferowane do Dropped.pl ok. 2 godziny temu wciąż fruwają po cyberprzestrzeni i nie wylądowały do tej pory w moim panelu. Czyżby ktoś im czymś zawracał głowę?

Pewnie droppedowe skrypty pomylily Michały i poszły nie na to konto co trzeba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
.

A co z ujemnymi userami na pierwszym miejscu w licytacjach? Bo sie nie mogę doprosić odpowiedzi Wasza Selektywność.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Wszystkie transferowane opcje są na Twoim koncie od pół godziny.

Na koncie są, ale nie ma ich w panelu. Wydaje mi się, że macie błąd ze strefą czasu.

 

Swoją drogą sam sobie już poradziłem :)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P Fajna ksywka.

Prawda że trafna? :P

Ta selektywność powoduje u mnie poważne zastanawianie na temat przenosin z dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z ujemnymi userami na pierwszym miejscu w licytacjach? Bo sie nie mogę doprosić odpowiedzi Wasza Selektywność.

Ujemni zostali usunięci 31 stycznia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ujemni zostali usunięci 31 stycznia :P

Zapytam czy aby napewno? Bo już kiedyś były składane obietnice na ten temat.

Kolejne pytanie które się rodzi to jeżeli już kiedyś były podjęte "skuteczne" działania w tym zakresie - co zostało poparte zapewnieniem ze strony dropped, że więcej takich przypadków nie będzie to kiedy dropped mijał się z prawdą? Wtedy czy teraz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam czy aby napewno? Bo już kiedyś były składane obietnice na ten temat.

 

Obietnica oznacza "zrobimy". A to nie jest obietnica, tylko stwierdzenie faktu że "zrobiliśmy". Ponieważ, jako żywo zrobiliśmy :)

 

W tej chwili trwa 800 aukcji przechwyconych opcji. Policz, w ilu z nich na pierwszym miejscu jest osoba z ujemnym ratingiem.

 

Kolejne pytanie które się rodzi to jeżeli już kiedyś były podjęte "skuteczne" działania w tym zakresie - co zostało poparte zapewnieniem ze strony dropped, że więcej takich przypadków nie będzie to kiedy dropped mijał się z prawdą? Wtedy czy teraz?

 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi? System blokuje licytację przez użytkowników mających rating poniżej -10 - jest to rozwiązanie ogólne, systemowe, i działa jak należy. Ujemni użytkownicy zostali usunięci z pierwszych miejsc w aukcjach przechwyconych domen, i 4 dni temu mechanizm został rozszerzony na aukcje przechwyconych opcji. Co uważasz za nieskuteczne? Gdzie mijam się z prawdą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×