Jump to content
Sign in to follow this  
koniula

ASTER , UPC czy inny ? Najlepszy net po kablu.

Recommended Posts

Witam.

 

Pomóżcie z wyborem.

 

 

 

Za miesiąc kończy mi się umowa z Aster na internet kablowy.

 

Mam w tej chwili 20Mb (10 Mb w godzinach szczytu)

i płacę za to 80 zł.

 

Po rozmowie z call center zaproponowali mi 60 Mb (30Mb w godzinach szczytu) za 103 zł.

 

 

Tylko pytanie ?

 

Czy to najlepsza aktualnie oferta na rynku ?

 

Wolałbym mieć stałą prędkość łącza 24h/dobę , tylko nie wiem jak u innych operatorów to wygląda.

 

Możecie coś polecić ?

 

Czy wybrać Aster ze stałym IP, czy też UPC ze zmiennym ?

Edited by koniula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masakra, jakie dylematy mają dzisiejsi Internauci.

Za "moich czasów" cały miesiąc siedziałem jak na węglach, bo w piątek miał przyjść monter i podłączyć stale łącze ze 128 kB/s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPC ma w miare stale ip. Zmienia sie raz na x miesiecy a nawet lat.

 

Ja mialem aster przez 6 dni i nie polecam. Nie polecam tez netii. Co do UPC - nie wiem. Osobiscie mam GTS, ale rozumiem, ze to juz nie ten prog cenowy :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPC zamiata neostrady i im podobne netie. Jeśli masz możliwość podpięcia to bierz 25mb i będziesz zadowolony. Żadnych awarii, przymuleń, net śmiga jak złoty :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
UPC zamiata neostrady i im podobne netie. Jeśli masz możliwość podpięcia to bierz 25mb i będziesz zadowolony. Żadnych awarii, przymuleń, net śmiga jak złoty :(

 

 

O braku awaryjnosci UPC bym dyskutowal, jak i pozniejszej obsludze klienta...

TP nie jest zla. I stosuje najmniejszy overbooking ze wszystkich znanych mi operatorow.

Nie polecam Netii nawet w LLU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyskutujcie sobie co gdzie zamiata.

 

Zależy od miejscowości. Tu będzie dobre UPC a tam znowu będzie do bani... i tak właśnie jest.

Edited by mysz

Share this post


Link to post
Share on other sites
UPC zamiata neostrady i im podobne netie. Jeśli masz możliwość podpięcia to bierz 25mb i będziesz zadowolony. Żadnych awarii, przymuleń, net śmiga jak złoty :rolleyes:

 

Netia nawet nie przypomina neostrady a co tu dopiero mowic o podobienstwie... Nie jestem za TP, nie lubie jej, ale Netia to niekompetentna, badziewna, tragiczna, beznadziejna, zalosna, dysfunkcjonalna, kiepska, zla... e... no dobra... po prostu chujowa firma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×