Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Bonusy nie dzialaja poprawnie

Recommended Posts

Bonusy sluza rzekomo do pokrycia kosztow przechwytywanych domen, zarowno tych przechwyconych przez siebie, jak i w aukcjach domen przechwyconych przez dropped.

 

Obecnie jednak nie do konca to dziala. Jesli chce przystapic do aukcji "ciekawej" domeny, zalozmy, ze kosztuje to 50PLN, mam na koncie 10PLN i 100PLN bonusu, to system wyswietla blad: "Brak wystarczającej ilości środków na koncie!".

 

To jak w koncu? Moge wykorzystac bonus do oplacenia kosztow przechwyconych domen czy nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bonusy sluza rzekomo do pokrycia kosztow przechwytywanych domen, zarowno tych przechwyconych przez siebie, jak i w aukcjach domen przechwyconych przez dropped.

 

Obecnie jednak nie do konca to dziala. Jesli chce przystapic do aukcji "ciekawej" domeny, zalozmy, ze kosztuje to 50PLN, mam na koncie 10PLN i 100PLN bonusu, to system wyswietla blad: "Brak wystarczającej ilości środków na koncie!".

 

To jak w koncu? Moge wykorzystac bonus do oplacenia kosztow przechwyconych domen czy nie?

Z tego co się orientuję, to te środki są na pokrycie kosztów aukcji przechwyconej domeny, a nie na dołączenie do aukcji. Ale może to niedopatrzenie i Dropped wprowadzi możliwość opłacania również dołączenia do aukcji?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co się orientuję, to te środki są na pokrycie kosztów aukcji przechwyconej domeny, a nie na dołączenie do aukcji. Ale może to niedopatrzenie i Dropped wprowadzi możliwość opłacania również dołączenia do aukcji?

 

DD

 

Przenioslem pareset domen do dropped z ppd, przeczytawszy regulamin promocji i bonusow i wychodzac z zalozenia, ze bede mogl dolaczyc do aukcji domen. Troche jestem zaskoczony, zeby nie powiedziec rozczarowany faktem, ze mam XXXXPLN bonusu i nie moge go wykorzystac w tym celu, w jakim zamierzalem.

 

Niezaleznie od tego:

Mysle ze mogloby sie to oplacic droppedowi, wiecej ludzi w aukcjach dobrych domen -> wyzsze ceny.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie można dołączać z bonusu do aukcji. W tej chwili mam taką sytuację, że chcę zasilić konto przez platnosci.pl w celu dołączenia do aukcji, a płatności posypały się i nie mogę, a z bonusu mogłoby zejść.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nie kalkuluje bo wirtualny bonus nie zmusza serwisu do sięgania do własnej kieszeni a za dołączenie do aukcji pozostali dostają po parę złotych realnej nagrody (za przeczesanie listy spadów dla innych).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten bonus to chyba do niczego nie służy.... tylko robienia ludzi w ....

 

Przed chwilą dostałem takiego maila:

 

"Domena xxxxxxxxxxxx.pl właśnie została przechwycona przez system Dropped.pl.

 

Jesteś jedyną osobą, która dodałą tę domenę do przechwycenia, jednak stan twojego konta jest niewystarczający aby zarejestrować domenę. Dlatego potrzebujesz uzupełnić stan swojego konta w ciagu 120 godzin, aby domena została dla ciebie zarejestrowana.

 

UWAGA! Jeśli nie zapłacisz za domenę w terminie, nie zostanie ona dla ciebie zarejestrowana. Brak rejestracji domeny nie zwalnia cię z konieczności uiszczenia opłaty przewidzianej w Regulaminie."

 

Po transferze zgromadziłem NIBY 1600zł na przechwycenia a po zalogowaniu widzę saldo ujemne 35zł i jakieś brednie o opłacie karnej zgodnie z regulaminem jeśli nie zasilę konta.

 

Co dropped na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co dropped na to?

nie jestem dropped... ale rozumiem, że poczekałeś już godzinę żeby Ci ściągnęło z salda bonusowego?

 

Bonus jest widoczny w zakladce zlecone do przechwycenia a nie w saldo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×