Jump to content
Shk

Domeny za 0zł w AZ.pl

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś skorzystał z promocyjnej oferty rejestratora AZ.pl

i zamówił na osobę prywatną jedną domenę za 0zł?

Kod authinfo dostępny jest już w pierwszym roku.

Otrzymaliście tą domenę? Słyszałem, że podobno są jakieś problemy.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem żadnych problemów z az.pl ani z domenami, które wziąłem w promocji, kod authinfo jest dostepny.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również nie miałem z AZ.pl do tej pory żadnych problemów,

 

ale nie rejestrowałem domeny za 0zł.

 

Z tego co wiem w przypadku darmowej rejestracji nie ma dostępnego kodu authinfo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co wiem w przypadku darmowej rejestracji nie ma dostępnego kodu authinfo.

Kody są dostępne również za darmowe domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba jednak skuszę się na tą darmową domenę, skoro polecacie :lol:

Zawsze jedna więcej w portfolio.

 

EDIT :

Kilka osób przekonuje mnie, że są haczyki - ale nikt nie może wskazać gdzie...

Edited by Shk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych problemów z taką domeną w AZ. Wiem, bo sam skorzystałem z tej promocji. Kod authinfo jest widoczny i nie ma problemów z transferem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo czekaliście na rejestrację po złożeniu zamówienia? Moja już ponad 12h czeka na rejestracje, mam się o coś martwić? Czy może jestem niecierpliwy? :mellow:

 

Pozdrawiam,

Paweł B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Długo czekaliście na rejestrację po złożeniu zamówienia? Moja już ponad 12h czeka na rejestracje, mam się o coś martwić? Czy może jestem niecierpliwy? :D

 

Pozdrawiam,

Paweł B.

 

Ja czekałem 14 dni i się nie doczekałem ;) Nie wiem co zrobiłem źle, ale nie udało mi się zarejestrować żadnej domeny w tej promocji :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekałem 14 dni i się nie doczekałem :) Nie wiem co zrobiłem źle, ale nie udało mi się zarejestrować żadnej domeny w tej promocji ;)

 

Bałem się takiej odpowiedzi :). Będę ich nawiedzał drogą mailową w razie czego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przy rejestracji zaznaczyć, że ta domena ma być zarejestrowana w promocji 0zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

problemów z transferem nie było, ale wisi faktura niezapłacona za usługi za 0zł ot problem systemu, a klient ma płacić, wcześniej poruszone w innym wątku, ale ten dotyczy tej promocji, stąd moje pytanie: czy ktoś już zapłacił za błąd systemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja, osoba fizyczna, wziąłem u nich domenę za 0 złotych i pisze, że jeszcze jedną mogę mieć za 0 złotych. I co roku można brać nowe domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problemów z transferem nie było, ale wisi faktura niezapłacona za usługi za 0zł ot problem systemu, a klient ma płacić, wcześniej poruszone w innym wątku, ale ten dotyczy tej promocji, stąd moje pytanie: czy ktoś już zapłacił za błąd systemu?

ano zapłacił...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×