Jump to content
Sign in to follow this  
Pluton

Home.pl padł?

Recommended Posts

Czy to tylko u mnie za granicą, czy strona główna home.pl leży? Wstyd trochę - wyświetla się albo 404 albo 503.

 

Jedna ze stron, którą mam na home jest poszatkowana, druga (na wordpressie) chodzi ok.

 

 

pI5p9.png

Edited by Pluton

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to tylko u mnie za granicą, czy strona główna home.pl leży? Wstyd trochę - wyświetla się albo 404 albo 503.

 

Jedna ze stron, którą mam na home jest poszatkowana, druga (na wordpressie) chodzi ok.

 

 

pI5p9.png

 

nie działa home.pl , loguję się z pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie home.pl leży. Podobnie zresztą jak premium.pl (te same serwery).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie home.pl leży. Podobnie zresztą jak premium.pl (te same serwery).

 

DD

 

ja nie mogę zalogowac sie do poczty home przez webmaila. Ale Premium działa bezproblemowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

premium.pl działa .... ale home.pl leży i nawet nie kwiczy....

Niezły numer :)

(a serwer miałem tak kupić.. na dniach)

 

edit:

 

Już działa... proszę się rozejść, nie ma tu nic ciekawego ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba musiało paść zasilanie albo coś podobnego. home.pl już działa, ale strony klientów nie - przynajmniej nie wszystkich.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba musiało paść zasilanie albo coś podobnego. home.pl już działa, ale strony klientów nie - przynajmniej nie wszystkich.

 

DD

 

 

To taki lider w usługach informatycznych nie jest wyposażony w długotrwałe ups-y ?:) . Przy takich cenach usług jakie sobie śpiewają już dawno powinni się dorobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu ZONK :)

Ruszył.. ale na jak długo?

(pewnie ta awaria.. to przez rozbłysk na słońcu... Kilka dni temu po takim rozbłysku ... w stanach kilka serwisów miało "przestój" ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
To taki lider w usługach informatycznych nie jest wyposażony w długotrwałe ups-y ?:) . Przy takich cenach usług jakie sobie śpiewają już dawno powinni się dorobić ;)

 

Serwerów nie mają u siebie tylko wynajmują chyba w Warszawie i Gdańsku - co do zysku z cen usług ....wszystko oddają poczcie za wysyłanie ton korespondencji w postaci papierowej. Powinni płacić jeszcze kary ekologiczne za wycinkę drzew :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×