Jump to content
Sign in to follow this  
domanpw

Lahti2017.com

Recommended Posts

Lahti2017.com

 

Lahti minimalnie przegrało walkę z Falun o organizację MŚ w narciarstwie klasycznym w 2015 r.Zaraz po ogłoszeniu wyników głosowania na gospodarza zawodów tychże zawodów ,Finowie od razu zgłosili swoja kandydaturę na organizację MŚ w 2017r.i mają duże szanse na wygraną.Wybór gospodarza zostanie dokonany latem 2012 na Kongresie FIS w Korei Południowej.Ale do rzeczy....

 

Domenę zarejestrowałem kilka miesięcy temu i przez ten czas był spokój.Do wczoraj,kiedy dostałem maila od klienta z Finlandii z zapytaniem co do moich planów względem tej domeny.Poszukałem trochę po sieci i okazało się,że gość najprawdopodobniej jest osobą działającą aktywnie w ichnim komitecie organizacyjnym MŚ,lub coś w tym stylu.

 

Jak wg Was odpowiedzieć na maila?Napisać od razu,że domena jest na sprzedaż czy poczekać aż on wychyli się z ofertą finansową?Czy organizatorzy MŚ mogą sobie rościć prawa do tej domeny?Jak byście wycenili tą domenę?

 

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Lahti2017.com

Czy organizatorzy MŚ mogą sobie rościć prawa do tej domeny?

 

Mało tego "mogą". Będą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sadze, ze beda mogli ja jedynie odkupic bo Lahti to nazwa miasta a 2017 to rok. Mozna na tej domenie postawic serwis z planowanymi imprezami kulturalnymi na ten rok w Lahti i tyle. Nazwa Lahti2017 pewnie nie jest zadnym TM bo nawet nie wiedza, czy dostana organizajce MS a inna sprawa to to, ze domene zarejestrowano kilka miesiecy temu.

 

Ja bym sie nie przejmowal i zasugerowal, ze mozliwa jest jej sprzedaz bo nie wiesz, czy spelnisz swoje plany odnosnie tej domeny.

W domenie nie ma ani jednego elementu, ktory lamie TM FIS. Czy wroclaw2012.pl lamie TM UEFA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za opinie.

Jak szacujecie,ile mogę "krzyknąć" za tego typu domenę?

Edited by domanpw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

31 maja Lahti zostało wybrane na gospodarza MŚ w 2017.

 

Chciałbym poznać Wasze wszelkie opinie na ten temat.

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

31 maja Lahti zostało wybrane na gospodarza MŚ w 2017.

 

Chciałbym poznać Wasze wszelkie opinie na ten temat.

Moja opinia jest taka, że wolałbym w Zakopanem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja opinia jest taka, że wolałbym w Zakopanem.

 

trafna opinia :)

A co do wartości domeny to nie mam zielonego pojęcia. Ale z pewnością na pewno nie byłoby powyżej xxx euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×