Jump to content
Sign in to follow this  
creator

"Domeny za 0 zł IV" domeny.pl - jakieś haczyki ?

Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy domeny.pl oferujące ofertę "Domeny za 0 zł IV" (tj. 3 domeny .pl za darmo dla każdego) mają jakieś haczyki? W regulaminie chyba wygląda wmiare czysto... ale proszę o waszą opinie

ps: dodatkowo chętnie bym poznał uczciwe firmy, które oferują darmowe domeny czy to użytkowniką indywidualnym czy firmą darmowe domeny bez żadnych zobowiązać na dalsze lata (np tak jak az.pl )

Edited by creator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem ten regulamin i wygląda na pierwszy rzut oka całkiem ok tzn. w pierwszym roku nie można wytransferować domeny ani przenieść między abonentami (czyli właściwie to w pierwszym roku nie możesz sprzedać takiej domeny za jakieś grosze czyli mniej niż 100 zł), bo trzeba dopłacić 99 zł netto do ceny standardowej (dużo!), a przedłużać po pierwszym roku to nie musisz.

 

http://domeny.pl/files/regulamin-domeny-za-0-zl-IV.pdf

 

Tylko co to są tylko 3 domeny, a do tego papierowe cesje, wysyłanie wniosków pocztą polską itd. (średniowiecze).

 

Domeny.pl w każdej kolejnej promocji zmniejszają rozmiar haczyka, czyli idzie ku dobremu.

 

titanum_crystal_hak.jpg

 

W pierwszej promocji domeny.pl z 2007 czy 2008 roku trzeba było domeny przedłużać przez 3 lata, więc tam był hak, nie haczyk. :lol:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam mały bo mały ale znalazłem . W przypadku próby transferu domeny podczas pierwszego roku trzeba dopłacić do równowartości zakupu domeny pl w cenie poza promocją . Dodatkowo przeglądając z 10min stronę domeny.pl nigdzie nie natknąłem się na koszt przedłużenia domeny .

 

Ot taka firma , chce swoją czarną historię za retuszować różnymi promocjami .Lecz domeniarz i osoby które miały wcześniejszy kontakt oraz problemy z tą firmą są bardzo pamiętliwi

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×