Jump to content
Sign in to follow this  
roberto_one

Wybór domeny na serwis

Recommended Posts

Witam

Mam do wyboru dwie domeny na serwis i nie wiem, która będzie lepsza.

 

Są to:

 

1) exxxx.pl

2) xxxxx.net

 

Która waszym zdaniem bedzie lepsza, dla potencjalnego użytkownika jak i dla pozycjonowania?

Pozdrawiam

roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) exxxx.pl

2) xxxxx.net

 

Obie są fatalne zarówno dla uzytkownika jak i dla Ciebie, tak sądze ;] jeśli chodzi o pozycjonowanie to każdą domene za odpowiednią cene mozna dobrze wypozycjonować, cena pewnie w zależności od frazy.

Myślę że najlepszą z najgorszych będzie ta druga, użytkownik może zapamiętać 5x + .net

w pierwszej musiałby jeszcze o 'e' pamiętać ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że najlepszą z najgorszych będzie ta druga, użytkownik może zapamiętać 5x + .net

w pierwszej musiałby jeszcze o 'e' pamiętać ;]

 

a ja myślę, że pod tymi x-ami to się kryje jakiś wyraz :-)

a która lepsza? to zależy.. od branży, tego wyrazu właśnie... ale na oko to lepsza jest .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obie są fatalne zarówno dla uzytkownika jak i dla Ciebie, tak sądze ;] jeśli chodzi o pozycjonowanie to każdą domene za odpowiednią cene mozna dobrze wypozycjonować, cena pewnie w zależności od frazy.

Myślę że najlepszą z najgorszych będzie ta druga, użytkownik może zapamiętać 5x + .net

w pierwszej musiałby jeszcze o 'e' pamiętać ;]

 

 

Dla uzupełnienia to pod "x" jest wyraz, narazie nie podaje jaki bo poluje na plke od dłuższego czasu, a podanie go tutaj to by było jak samobójstwo :)

 

W wymowie najlepiej brzmi plka, ale *.net też jest dobre, tylko że pod e-xxxxx.pl, jest serwis o taj samej tematyce co robie i ja, więc jakbym sie skłonił na exxxxx.pl to bym miał jakiś tam ruch gwarantowany za dormoche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×