Jump to content
Sign in to follow this  
Pietia

Jasne czy ciemne...

Recommended Posts

Tak, wiem, perfidny jestem :>

To na czym stanęliśmy? Kto w końcu zarejestrował schule.pl?

 

Umieram z ciekawości :)

Edited by DawPi
uśmiałem się jak norka.. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poniewaz chcialem wtracic swoje 3 pi do dyskusji toczacej w: niemiecki.pl a niemiecki.com, a watek zostal zablokowany, pozwolilem sobie przeniesc dyskusje tutaj :)

schule.pl co to jest?

schulam sie - nawale sie jak swinia?

schule sie po butinki - schyle sie po buty?

 

tu mi na mysl przychodzi cytat ze slynnego wystapienia Tomasz Lisa.

"... to maja byc blokady drog k...a, co to k..a jest Grzesiu? i co to k...a jest zbuczyn? gdzie jest napisane czy to jest droga krajowa, lokalna czy jakas? skad Ci biedni ludzie maja to zrozumiec, bo ja z tego nic nie rozumiem (...)"

http://pl.youtube.com/watch?v=n9FSCyeybug

no offens ;-)

 

choc wychowywalem sie rzut beretem od granicy z Republika Feneralna Niemiec i w sredniej mialem niemiecki to sorry bardzo, ale nie wiem co to jest schule.

10k za schule.pl to juz lepiej kupic koszule.pl ;)

ludzie, bierzcie przyklad z o2 i interia! dobra domena nie oznacza, ze ludzie beda chetniej zagladac na wasza strone, bo prawda jest taka, ze dla wiekszosci z tych 12 milimionow Polakow, ktorzy maja dostep do sieci, niemiecki.pl, niemiecki.com to tyle samo co igerman.pl, igerma.pl itd itd itd. to nie sex.pl, sport.pl gdzie na wartosc domeny wplywa ruch z paska. zreszta wlasciciel niemiecki.pl krzyczac 80 tysiecy musi miec chyba 42 goraczki. ej sorry bardzo, ale niemiecki.pl co?

pociag niemiecki? autobus niemiecki? samochod niemiecki? zolnierz niemiecki?

 

ogolnie to po przeczytaniu tego watka sie lekko zdolowalem.

ole!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×