Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Szczyty buractwa na Allegro

Recommended Posts

Kupilem sobie plyte glowna. na Allegro oczywiscie koles mimo, ze napisal, ze dowozi w warszawie i mozna sie umowic na miescie to twierdzil w zaparte, ze nie on nie ma czasu, ale w koncu jakos go przekonalem. Wszystko pieknie. Czekalem na procesor i w miedzyczasie kupilem nowy zasilacz. Pakuje wszystko do obudowy podlaczam do zasilania i ch... erorr 88 nic nie rusza wiatraki jedynie startuja, szukam w necie i kombinuje z reanimacja biosu - to ma pomagac, ale nie zawsze (restart - kondensatory trzymaja prad dlugo trwa to pare godzin) w koncu po bezskutecznej walce przez caly weekend dzwonie do goscia i umawiam sie, ze odesle abo do niego podjade da mi nowa plyte albo odda pieniadze. Jade w miasto zalatwiam pare spraw i dzwonie do czlowieka pytam gdzie sie mozemy spatkac mowi ze pod tym adresem co ma firme (przypuszczalnie prywatne mieszkanie), prosze aby wytlumaczyl mi dojazd i o dziwno mowi, ze nie da rady, ze nie wtlumaczy i mowi nie majac juz wiecej nerwow umawiam sie ze wysle paczka i zwroci mi pieniadze do poniedzialku (jest czwartek w zeszlym tygodniu) zgadza sie na to. Do wczoraj nie dostalem przelewu wiec wyslalem maila aby subtelnie ponaglic, ale nie dostaje odpowiedzi ... chwile temu dzwonilem i czlowiek mi mowi, ze on nie zna sie na tym co sprzedaje i ze oddal plyte do serwisu i nie wie kiedy wroci, a jak muoddadza nowa to mi odda pieniadze - chodz zgodzil sie wczesniej na inny "uklad" - przytaczam mu kilka argumentow prawnych po czym stwierdza, ze dzwonie do niego codziennie - ostatnio dzwonilem tydzien temu ;) widac ma problemy z rachuba czasu - w koncu stwierdza, ze odda mi "te 600 zł" ja mu mowie, ze niestety zaplacilem 700 zl po czym stwierdza "600, 700, 100 wszystko jedno", ale nie wie kiedy wiec dalej napieram, ze specjalnie mi to nie odpowiada w koncu zgadza sie, ze przesle przelew dzis i twierdzi, ze nie wie z jakiego konta mu wyslalem pieniadze za ta plyte ... wysylam maila napisalem numer konta i bank oraz nazwisko. Mam nadzieje, ze jednak tym razem odesle kase.

 

Jakie wnioski? Nawet Super Sprzedawca moze byc dobrym przykladem buractwa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×