Jump to content
Sign in to follow this  
visser

adres mailowy do mojej domeny.....

Recommended Posts

Witam.Postaram się "łopatologicznie" wytłumaczyć o co visserkowi chodzi,mianowicie:

 

Jestem abonentem pewnej domeny,nazwijmy ją xxxxx.pl , w internecie co parę dni pojawiają się ogłoszenie typu:zatrudnimy studentów do gracowania kapusty(to jest przykład) kontakt sekretariat@xxxxx.pl

 

Jeśli więc ja jestem abonentem ww domeny rozumiem że adres sekretariat@xxxxx.pl nie działa??

 

Jak sobie taki adres zrobić co by visserek dostawał oferty od ludzi szukających pracy przy gracowaniu?? ;-)

 

Mam nadzieję że wszystko wytłumaczyłem zrozumiale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucić na serwer, utworzyć adres e-mail i po sprawie. Możesz włączyć catch-all żeby dostawać także maile wysłane na info@ biuro@, niezładupa@ itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem Twoją ciekawość ale zastanów się trochę nad ewentualnymi konsekwencjami jakie może przynieść świadome podszywanie się pod czyjś adres e-mail.

 

http://www.rp.pl/artykul/624250.html

http://www.gazetawroclawska.pl/magazyn/387...e-tvp,id,t.html

Pytałem raczej bardziej informacyjnie aniżeli podszywać się pod kogoś.Z drugiej strony jak mogę podszyć się pod czyjś adres skoro to ja jestem abonentem domeny??Przecież jeśli ja chciałbym teraz na tej domenie utworzyć taki właśnie adres sekretariat@xxxxx.pl to co???

Nie mam do tego prawa??

Trochę to dziwne.Nazwa domeny nie jest żadnym znakiem towarowym i nigdzie nie jest zastrzeżona,więc ja nie widzę problemu.Bardziej prawdopodobne wydawało by mi się że to te osoby które dają ogłoszenia z "moim" adresem mailowym narażają mnie na zawalenie skrzynki ofertami od ludzi ciężko gracujących.....

Czy się mylę??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z drugiej strony jak mogę podszyć się pod czyjś adres skoro to ja jestem abonentem domeny??Przecież jeśli ja chciałbym teraz na tej domenie utworzyć taki właśnie adres sekretariat@xxxxx.pl to co???

.............

Czy się mylę??

Wiem, to paradoks. Zwracam tylko uwagę na potencjalne niebezpieczeństwo. Dobrze chociaż że nazwy nie wymieniłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, to paradoks. Zwracam tylko uwagę na potencjalne niebezpieczeństwo. Dobrze chociaż że nazwy nie wymieniłeś.

Bardzo lubię paradoksy ;-) czasami ostro mi głowę skopały ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×