Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

agentdomen*pl, projekty-lazienek*pl, zakupoholizm*pl

Recommended Posts

Witam,

dawno tu nie pisałem, więc proszę o Wasze opinie i wyceny dot. moich ciekawych (wg mnie) ostatnich nabytków:

 

agentdomen*pl + agent-domen*pl

Domena, którą przechwyciłem dla siebie na portfolio lub może w przyszłości zdecyduję się założyć firmę związaną z tym biznesem. Do kompletu od razu zarejestrowałem wersję z "-". Dlaczego tak mnie urzekły te domeny? Mówi się, że domeny to nowoczesne nieruchomości i stąd moje skojarzenie agent nieruchomości to i domen pl :) Jak Wy się na to zapatrujecie?

 

projekty-lazienek*pl + projekty-łazienek*pl

Spodobała mi się ta domena, dokupiłem od razu IDN. Nie jestem aż tak bardzo w tej branży obeznany, myślicie, że uda się znaleźć KK?

 

zakupoholizm*pl

Chyba najbardziej rozwijające się uzależnienie ostatnich czasów. Natknąłem się na to jak zobaczyłem aukcję na Alledrogo, gdzie koleś sprzedawał konsolę PS3 z prawie 400 oryginalnymi grami (wszystkie tytuły jakie wyszły na tą platformę!!). Sprzedaje tą kolekcję w ramach walki ze swoim zakupoholizmem. Gry kupował i nawet w nie nie grał... Zobaczcie click. Ciekawe czy znajdzie się jakiś KK na tą domenę? Może jakiś psycholog specjalista skierowany tylko i wyłącznie na ten problem? :)

 

Z góry dzięki

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
agentdomen*pl + agent-domen*pl - jak dla mnie troszkę za twardo "ageNTDomen" ciężko to wymówić (te dwa wyrazy się gryzą) - wysyłam PW z jeszcze wolną domeną (może lepszą? na portfolio)

 

projekty-lazienek*pl + projekty-łazienek*pl - myślę, że nie najgorsza, ale raczej dla małomiasteczkowego sklepu na wizytówkę, albo przykładowe aranżacje (ale z galerii raczej kasy się nie wyciśnie)

 

 

zakupoholizm*pl - trudne słowo dla przeciętnego internauty, mało prawdopodobne, by powstał na tym dochodowy serwis, ale może znajdzie się chętny PSYCHOLog ;P

 

Oczywiście wyceny się nie podejmuję, ale kilka uwag wkomponowałem w cytat.. Mimo wszystko powodzenia:)

 

P.S.

#StudniaDomen PEEL

#KlinikaDomen PEEL

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×