Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

agentdomen*pl, projekty-lazienek*pl, zakupoholizm*pl

Recommended Posts

Witam,

dawno tu nie pisałem, więc proszę o Wasze opinie i wyceny dot. moich ciekawych (wg mnie) ostatnich nabytków:

 

agentdomen*pl + agent-domen*pl

Domena, którą przechwyciłem dla siebie na portfolio lub może w przyszłości zdecyduję się założyć firmę związaną z tym biznesem. Do kompletu od razu zarejestrowałem wersję z "-". Dlaczego tak mnie urzekły te domeny? Mówi się, że domeny to nowoczesne nieruchomości i stąd moje skojarzenie agent nieruchomości to i domen pl :) Jak Wy się na to zapatrujecie?

 

projekty-lazienek*pl + projekty-łazienek*pl

Spodobała mi się ta domena, dokupiłem od razu IDN. Nie jestem aż tak bardzo w tej branży obeznany, myślicie, że uda się znaleźć KK?

 

zakupoholizm*pl

Chyba najbardziej rozwijające się uzależnienie ostatnich czasów. Natknąłem się na to jak zobaczyłem aukcję na Alledrogo, gdzie koleś sprzedawał konsolę PS3 z prawie 400 oryginalnymi grami (wszystkie tytuły jakie wyszły na tą platformę!!). Sprzedaje tą kolekcję w ramach walki ze swoim zakupoholizmem. Gry kupował i nawet w nie nie grał... Zobaczcie click. Ciekawe czy znajdzie się jakiś KK na tą domenę? Może jakiś psycholog specjalista skierowany tylko i wyłącznie na ten problem? :)

 

Z góry dzięki

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
agentdomen*pl + agent-domen*pl - jak dla mnie troszkę za twardo "ageNTDomen" ciężko to wymówić (te dwa wyrazy się gryzą) - wysyłam PW z jeszcze wolną domeną (może lepszą? na portfolio)

 

projekty-lazienek*pl + projekty-łazienek*pl - myślę, że nie najgorsza, ale raczej dla małomiasteczkowego sklepu na wizytówkę, albo przykładowe aranżacje (ale z galerii raczej kasy się nie wyciśnie)

 

 

zakupoholizm*pl - trudne słowo dla przeciętnego internauty, mało prawdopodobne, by powstał na tym dochodowy serwis, ale może znajdzie się chętny PSYCHOLog ;P

 

Oczywiście wyceny się nie podejmuję, ale kilka uwag wkomponowałem w cytat.. Mimo wszystko powodzenia:)

 

P.S.

#StudniaDomen PEEL

#KlinikaDomen PEEL

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×