Jump to content
Sign in to follow this  
gaish

Pakiet domen globalnych

Recommended Posts

Do sprzedania pakiecik domen z rozszerzeniami globalnymi. Owszem, niektóre to ninje ale znajdują się wśród nich także perełki zasługujące na uwagę. Krótki opis sprzedawanych domen:

 

 

Sprowadzane.com

 

Branżą docelową jest oczywiście gałąź handlu samochodami sprowadzanymi. Myślałem kiedyś o założeniu pod tym adresem wyszukiwarki ofert firm, które oferują wyjazd z klientem (lub bez) po konkretny samochód zagranicę. Perspektywiczna domena.

 

 

 

Detektywi.net

 

Zastosowanie oczywiste. Sprzedałem tę domenę niedawno za 200 zł, niestety na skutek konfliktu z kontrahentem od umowy odstąpiłem. Myślę, że spokojnie można ją sprzedać za tyle samo po drobnym mailingu agencji detektywistycznych.

 

 

 

TanieNarty.com

 

Dobrych komisów narciarskich jak na lekarstwo, jeszcze mniej takich, które mają swoją ofertę w internecie. Domena dobra takżę pod wyszukiwarkę cen sprzętu narciarskiego, albo chociaż bazę recenzji danych produktów (zobaczcie jak mało jest rzetelnych stron o tej tematyce). Wartość domeny wzrasta - nadchodzi sezon. Rozszerzenia *pl i *com.pl - już zajęte, można pomyśleć także nad odsprzedażą ich właścicielom.

 

 

 

TanieMieszkanie.net

 

Branży deweloperskiej reklamować nie potrzeba - bodaj najszybciej rozwijająca się gałąź gospodarki. Ładna domena również dla pośredniaka.

 

 

 

Coorvah.com

 

Opis domeny w osobnym temacie: http://www.di.pl/index.php?showtopic=6844

 

 

Ciuchy.info

 

Być może ninja, ale zastosowanie zależy od pomysłu - może jakiś portal/forum dla kobiet o modzie? ;)

 

 

 

W prezencie dorzucam jeszcze ninjowatego IDN'a - ćma.pl ;). Notuje jakieś odwiedziny ale to raczej marginalna sprawa ;p

 

 

 

 

Ostateczna całego pakietu to 250 zł.

Wszystkie domeny zarejestrowane w az.pl, opłacone do października/listopada 2008 roku.

Cesja+transfer wewnętrzny w az.pl

 

 

 

 

Wesołych Świąt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×