Jump to content
krystekm

[Sprzedam] Serwis Erotyczny

Recommended Posts

Sprzedam serwis erotyczny wraz z domeną:



 

StronyErotyczne.com.pl



 

strub0.jpg

 

 

Serwis na początku dodany do kilkudziesięciu katalogów. Nie pozycjonowany. Ruch około 200 os./m-c

Fraza strony erotyczne wpisywana w OnetSzukaj jest bardzo popularna KLIKNIJ TU

Po wypozycjonowaniu strony na czołowe miejsca w wyszukiwarkach można liczyć na dość pokaźne zyski z systemu partnerskiego. ;)

 

Serwis jest podpięty do systemu partnerskiego SuperCash

Stawki za jednego SMS-a od 2,5 do 9 zł. +VAT

 

Domena zarejestrowana w nazwa.pl do 2008-02-26. Transfer domeny odbywa sie na zasadach obowiązujących w nazwa.pl

 

Oferty cenowe proszę składać na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

zainteresował mnie temat alee,

strona nie jest w programie partnerskim supercash tylko ma zbiorową reklamę serwisów od supercash działające w programie partnerskim cashbillu.

 

(domena średnia - "com.pl") szkoda ze nie ma ruchu bo byłbym bardzo zainteresowany,

ale patrząc na allegro to 799 to za duzo jak dla mnie tylko za logo bo reszta to tło i zrzuty promowanych stron z linkami,

nie mniej jednak jeśli cena by była realna to jestem chętny, moja propozycja to 150zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

zainteresował mnie temat alee,

strona nie jest w programie partnerskim supercash tylko ma zbiorową reklamę serwisów od super cash działające w programie partnerskim cashbillu.

 

(domena średnia - "com.pl") szkoda ze nie ma ruchu bo byłbym bardzo zainteresowany,

ale patrząc na allegro to 799 to za duzo jak dla mnie tylko za logo bo reszta to tło i zrzuty promowanych stron z linkami,

nie mniej jednak jeśli cena by była realna to jestem chętny, moja propozycja to 150zł

Wszystkie reklamy pochodzą z systemu SuperCash który w tym wypadku jest obsługiwany przez Cashbill (płatności). System SuperCash jest zintegrowany z Cashbillem w 100%. Można więc powiedzieć ze strona należy sie do dwóch współpracujących systemów partnerskich.

Zaproponowana cena nie wchodzi w grę. Cena 799 zł. jest cena minimalną i ani złotówki mniej.

Prosiłem o składanie ofert na PM

 

Pozdrawiam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

EDIT:

 

Dziękuję...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×