Jump to content
Sign in to follow this  
thenaturat

Najdluzsze nazwy domen sprzedane na SEDO:

Recommended Posts

asiapacificpokertour.com US$ 5.300,- (ok. EUR 3.700,-)

affordablehealthinsurance.co.uk EUR 3.000,-

americanimmigrationcenter.com US$ 2.500,- (ok. EUR 1.700,-)

chicoscontactoschicos.com EUR 1.500,-

jugendschutzbeauftragter.com EUR 1.000,-

vorsorge-lebensversicherung.de EUR 1.000,-

bathroom-shower-curtains.com US$ 750,- (ok. EUR 520,-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznajcie się - kto z was uznałby powyższe domeny za ninje i śmiał się widząc je w czyimś portfolio ? :ph34r:

Ja się do tego przyznaję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale co ma jedno dla drugiego ?

Dla nas domena sfnshfdnhdf.pl moze nie znaczyc NIC i na tyle ja wycenimy a dla osoby posiadajacej firme o takiej nazwie moze byc warta nawet 100k - ot taka logika :ph34r:

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale co ma jedno dla drugiego ?

Dla nas domena sfnshfdnhdf.pl moze nie znaczyc NIC i na tyle ja wycenimy a dla osoby posiadajacej firme o takiej nazwie moze byc warta nawet 100k ...

 

W tym rzecz, że czasami oceniamy jakąś domenę jako ninję a każda taka ocena jest bardzo subiektywnym odczuciem.

Stąd powinnismy zachowac daleko idący dystans do wszelakiego rozdzaju wycen i porad.

Być może brzmi to mało profesjonalnie ale ja sam bardziej ufam swojej intuicji i skromnemu doświadczeniu niż tzw. profesjonalnym wycenom.

I jak dotąd nie najgorzej na tym wychodzę :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
tzw. profesjonalnym wycenom.

:ph34r::) nie wiem gdzie sie takich bzdur naczytałeś, że tu ktokolwiek profesjonalnie wycenia domeny, pozatym to już było wiele razy napisane, że domena jest tyle warta ile ktoś za nią jest w stanie dać

Share this post


Link to post
Share on other sites
:ph34r::) nie wiem gdzie sie takich bzdur naczytałeś, że tu ktokolwiek profesjonalnie wycenia domeny, pozatym to już było wiele razy napisane, że domena jest tyle warta ile ktoś za nią jest w stanie dać

 

Dlatego napisałem "tzw." ...

Część osób, które jest na forum nadal w nie wierzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego napisałem "tzw." ...

Część osób, które jest na forum nadal w nie wierzy.

raczej tylko nowi użytkownicy, ale starczy tylko logicznie pomyśleć, że wycena domeny nie może być "profesjonalna". Zbyt dużo niewiadomych jest by móc dokładnie ocenić. Pozatym też wiele zależy od szczęścia, bo można natrafić na kupca, któremu sie spodoba domena i sprzedać ją w 1 dzień za 1000, a można mieć pecha i ledwo 100zl wyciągnąć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×