Jump to content
Sign in to follow this  
polo333

Szaleniec.pl

Recommended Posts

Ile na obecną chwilę warty jest adres Szaleniec.pl? Jakie widzicie zastosowanie? Mi ewidentnie nasuwa się rozrywka, ale co dalej?

 

Domena z historią. Wcześniej był tam site z bajkami on-line.

 

Czy coś będzie z tej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile na obecną chwilę warty jest adres Szaleniec.pl? Jakie widzicie zastosowanie? Mi ewidentnie nasuwa się rozrywka, ale co dalej?

 

Domena z historią. Wcześniej był tam site z bajkami on-line.

 

Czy coś będzie z tej domeny?

 

 

kompletnie nic nie przychodzi mi do głowy co by na niej mogło stać. Jedyne skojarzenie to z samobójstwem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyne skojarzenie to z samobójstwem ;)

To może poradniki? :) </brzydki żart>

 

Z tego co widzę w googlach jest jakiś senator o takim nazwisku. Może byłby zainteresowany domeną, ale szanse są niewielkie.

 

Potraktowałbym tę domenę jako "brandable" a cena będzie wtedy zupełną niewiadomą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widzę w googlach jest jakiś senator o takim nazwisku. Może byłby zainteresowany domeną, ale szanse są niewielkie.

Jest taki, ale ma już swoją stronę. Swoją drogą może faktycznie skusi się żeby zaistnieć w internecie tylko pod swoim nazwiskiem.

Wielu zastosowań tej domeny nie widzę. Można spróbować puścić domenę Panu senatorowi ale wtedy niskie XXXX to maximum co będzie można zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że domena szaleniec.pl jest 'jakaś', w związku z czym może się podobać i być potraktowana jako brandable. Produkt/usługa może być szalenie skuteczna, szalenie efektywna, szalenie popularna, szalenie itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby nie było to generyk, ale taki problematyczny ( pejoratywny). Właśnie z tego powodu poprosiłem o opinię za które już teraz dziękuje.

 

BigDomains dzięki za wskazówkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×