Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

elektromix*pl

Recommended Posts

Witam!

 

wyhaczyłem taki oto twór ostatnio, co o nim sądzicie? :)

Jak według Was wygląda ta domena na tle innych znanych typu electroworld, mixelectronics itp?

Ktoś podejmie się wyceny dla KK?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO podobieństwo bardziej odstrasza niż przyciąga KK. Skojarzenie z mixelectronics (R*) . pl jest zbyt poważne, by przyciągnąć jakąś agencje szukającą nazwy, oczywiście chciałbym się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO podobieństwo bardziej odstrasza niż przyciąga KK. Skojarzenie z mixelectronics (R*) . pl jest zbyt poważne, by przyciągnąć jakąś agencje szukającą nazwy, oczywiście chciałbym się mylić.

 

Ponadto nie wielu śmiałków zdecyduje się na start w chyba najbardziej napchanej konkurencją i niskimi marżami branży ;P Domenka pasuje mi też na sklep/hurtownię elektryczną - większa szansa na sprzedaż, bo w tej dziedzinie handlu sporo małych prywatnych firemek próbuje swoich sił. Jednak w tym przypadku na średnie-wysokie x xxx bym nie liczył. Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

wyhaczyłem taki oto twór ostatnio, co o nim sądzicie? :)

Jak według Was wygląda ta domena na tle innych znanych typu electroworld, mixelectronics itp?

Ktoś podejmie się wyceny dla KK?

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Dla mnie domena warta tyle ile zapłaciłeś za nią na aukcji przechwytywania domen... niskie XXX

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×