Jump to content
KacMa

promocja w superhost.pl PL po 0.01 ZŁ

Recommended Posts

natrafiłem na taką ofertę:

.PL 0.01 zł

.EU 29 zł

.COM.PL 0.01 zł

.COM 24 zł

.NET 24 zł

.ORG 24 zł

.INFO 24 zł

.BIZ 24 zł

.funkcjonalne 0.01 zł

.regionalne 0.01

 

jakieś komentarze??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zarejestrowalem prawie 100 domen, chwile potem chcialem kolejna serie ale juz bylo po ptokach... Zaplacilem im te 98 groszy :ph34r: . Dzis jednak dostalem "smutnego" maila, ale negocjuje z nimi... Tak czy inaczej chyba sobie mocno zabimbali z klientow i niedopracowali tej promocji "do wyczerpania zapasow", ktora powinna byc minitorowana automatycznie, a nie na widzimisie... Potem napsize wiecej na ten temat, jak mi laskawie odpisza jeszcze raz, bo ich pojechalem i to rowno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SuperHost.pl s.c. się kłania.

 

Dziś została odnotowana Państwa wpłata za rejestrację domen

 

Promocja Noworoczna - rejestracja domeny za 1 grosz cieszyła sie

ogromnym zainteresowaniem, który przeszedł nasze najśmielsze

oczekiwania.

Niestety z uwagi na owo zainteresowanie, dnia wczorajszego wyczerpała

sie pula dostępnych domen do rejestracji za 1 grosz.

Obecnie obowiązuje nowy cennik, z uwagi aby zmiana ceny nie byla tak

diametralna również promocyjny, który będzie obowiązywal przez dluższy

czas.

Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

 

W obecnej sytuacji bardzo proszę o informacje czy są Państwo

zainteresowani dopłata do rejestracji, czy mamy przenieść płatność na

poczet innych, wskazanych przez Państwa usług.

 

Kpina. Skoro pula sie wyczerpala, to jakim cudem zarejestrowalem 98 domen po 1 grosz? Skad moglem wiedziec kiedy sie pula wyczerpie? Przeciez powinien wyskoczyc w chwili wyczerpania puli odpowiedni cennik, a na stronie pisalo jak byk , ze nadal po 1 grosz, faktury pokazywaly to samo.

 

Niejasny regulamin, w ktorym mowa byla o puli, byl chyba celowo tak ulozony, zeby w razie czego napisac, ze juz po jaselkach...Pierdoly jedne. Chodzilo im tylko i wylacznie o reklame, bo innego wytlumaczenia tutaj nie widze. Zarejestrowalo sie pewnie z kilkadziesiat jak nie kilkaset osob i o to chodzilo...

 

Ale tak czy inaczej jakby sie uparl, to sprawa chyba bylaby do wygrania, ze wzgledu na niejasny regulamin pozwalajacy na takie numery.

 

Szkoda, ze tak wykiwali ludzi, bo przyznam, ze dosc rpzyjemnie sie tam czlowiek porusza w panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda czasu na wszelkich rejestratorów u których cena domeny jest poniżej 10zł.

 

Daniel, czytasz i nie grzmisz ?

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli kolejny rejestrator, który nabija Klientów w butelkę. zmieniając temat, czy rozumiecie coś z regulaminu nowej promocji nazwa.pl? pogubilem się co moge a czego nie kiedy korzystałaem bądź nie z poprzedenich promocji. Jakaś masakra, czy rejestratorzy nie mogą pisać jaśniej regulaminów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi regulaminami to są momentami już jakieś jajka... Czy ostatni czas to jakiś urodzaj na tego typu zagrania u firm zajmujących się domenami i hostingiem? Myślałem, że dziwny regulamin to domena firmy domeny.pl :D Tak nawiasem mówiąc fajna dyskusja na Chipie się ostatnio o nich wywiązała http://newsroom.chip.pl/news_182746.html - polecam komentarze pod artykułem ;)

A tak swoją drogą, to ciekawi mnie ile klientów zdążyło zarejestrować domeny po 1 gr w superhoście - i ile firma do nich będzie za rok dopłacać, jak zrezygnują z usług :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, ze tak wykiwali ludzi, bo przyznam, ze dosc rpzyjemnie sie tam czlowiek porusza w panelu.

 

mam takie powiedzienie - "kobietę trzeba sobie umieć wychować" (co gorsza moja ma podobne powiedzienie - "faceta trzeba umieć sobie wychować").

I firmy traktują nas tak jak sobie na to pozwalamy. Ja nie jestem potentatem w domenach, ale mój kursor w tej firmie nie stanie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta kupiłeś i są twoje do wygrania w sadzie bez problemu.Tyle ze trzeba do tego sadu iść, aż przypomina sie ta akcja z allegro co samochód

koleś musiał za grosze sprzedać bo postawił BCM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekam na rozwoj wydarzen... 95% z tych domen to literowki google, youtube, onet, fotka itp. wiec nie wiem jaka mialyby wartosc.... Zobaczymy, poczekam jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×