Jump to content
Sign in to follow this  
jonatan

Scudo.pl, apartmentromania.com

Recommended Posts

Wycena!!!

Witam!

 

Proszę bardzo o wycene

 

www.scudo.pl

 

komis samochodowy, warsztat samochodowy specjalizacja fiat...wyszukiwarka..(z .nl działa )...etc

 

oraz www.apartmentromania.com...w dobie tego że są już w UE oraz dostaną kasę...chce potrzymać ją dłużej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz.

 

scudo.pl nowy model fiata, zainteresowanie nim napewno bedzie. zrobi mały parking to się okaze.

apartmentromania.com inne źródło wypowiedziało śie w ten sposób....długi adres oraz czas....teraz warte 10 - 20 dolców jak się rozkrecą w Rumuni budowlancy...to napewno wzrośnie...ps. Nie mogę podac źródła ani osoby. Przeprasza...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziekuje za odpowiedz.

 

scudo.pl nowy model fiata, zainteresowanie nim napewno bedzie. zrobi mały parking to się okaze.

apartmentromania.com inne źródło wypowiedziało śie w ten sposób....długi adres oraz czas....teraz warte 10 - 20 dolców jak się rozkrecą w Rumuni budowlancy...to napewno wzrośnie...ps. Nie mogę podac źródła ani osoby. Przeprasza...

 

Zrozumiałe - w tym biznesie nie wyjawia się wszystkich cennych informacji ;-)

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Dziekuje za odpowiedz.

 

scudo.pl nowy model fiata, zainteresowanie nim napewno bedzie. zrobi mały parking to się okaze.

apartmentromania.com inne źródło wypowiedziało śie w ten sposób....długi adres oraz czas....teraz warte 10 - 20 dolców jak się rozkrecą w Rumuni budowlancy...to napewno wzrośnie...ps. Nie mogę podac źródła ani osoby. Przeprasza...

Myślę że będziesz musiał długo czekać z tą 'rumuńską' domeną.

 

Ostatno czytałem ciekawy artykuł o tym kraju. Biznes boi się tam inwestować w cokolwiek.Brud, syf, kiła i mogiła, ludzie nie chcą pracować, przyzwyczajeni do powiedzenia 'czy się siedzi, czy się leży 2000 się należy. Tam nawet w kiosku obsługują dwie lub trzy osoby. Jedna o gazet druga od papierosów a trzecia od robienia kawy! ;)

 

Mają bardzo 'zarytą' mentalność ze starego systemu.

Ale sie rozpisałem o tej Rumunii. Przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by się dużo nie rozpisywać;)

Nie tak dawno, może nie ąz takie ostre opinie krążyły o Bułgarii, że bieda i oprócz złotych piasków syf wszedzie i korupcja ( artykuł z NEwsWeeka ) chociaż ich lev do euro był droższy ;)..do czego zmierzam...sądzę, że tak jak w polsce po 2 latach jest bum budowlany tak i tych krajach bedzie . W bułgarii osiadło już ileś tysięcy angoli...skup ziemi i domki...teraz budują tam angielskie fimry dla swoich...w rumunii nie byłem, poznałem kilku we włoszech...są lekko zmanierowanii..ale potencjał uważam jest i to ogromny ...dlatego taka domenka niech sobie bedzie to do domeny www.apart...

 

scudo.pl pod www.ducato.pl- działa warsztat, inne fiatowskie nazwy zarezerwował dealer z wawy......może mu zaoferuje za przysłowiowe grosze??:100zł-200zł ubiorę to troche ładnie napisze wizje korzyści...a moze nny pomysł ( a co na temat portalu supercudo.pl???;) - portal dla osób co mają coś na sprzedaż co jest naprawdę cudo:)))supercudo

 

ps. dlaczego wydaje mi sie ze mam problem z postami z ich wysłaniem..( musz klikać po kilka razy?? :P coś zapominam zaznaczać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×