Jump to content
pixxxxel

SEDO to krętacze!!!

Recommended Posts

nie polecam tej firmy, tuż przed wypłatą pieniędzy okazało się, że "rutynowa" kontrola wykazała nieprawidłowości i usunięto moje konto bez zadnego ostrzeżenia ni wytłumaczenia.

 

napisali w mejlu, że kliki na moich stronach nie przekładają sie na zyski klientów ( a co mnie to k,,,, obchodzi ??) , dlatego tez kilki są fraudulent i zablokowali bez ostrzezenia

 

rozumiem,że całą kasę zabrali dla siebie!!!

 

naprawdę radze się trzymać od nich z daleka , bo to krętacze,,, przypadki czasem sie zdarzają lecz by cały miesiąc a tutaj nagle przed wypłatą takie jaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to dobre.

 

Czy Sedo zakłada, że każde kliknięcie w link do sklepu komputerowego powoduje zakup przedmiotu z tego sklepu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cos mi sie nie wydaje... Moze zle przeczytales.. Nie ma mowy by napisali, iz kliki nie przynosza zwiekszenia obrotow swoich klientow.

 

Wydaje mi sie, ze moze wylapali, ze sam sobie "wyklikujesz" przychod i Ci zamkneli..

 

Wklej oryginal tej wiadomosci,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie mi wytłumaczyc jak to w takim razie funkcjonuje ?

Byłem pewien, że dostają kasę z Google i część zysku za kliknięcia zabierają do siebie.

No ale chyba G. nie zabrałoby im kasy za brak przełożenia na zyski klientów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie napisali ze kliki są freudlent i nie przekladaja sie na zyski klientow dokladnie w tej kolenosci.

To chyba proste ze za click fraud zablokowali konto.

Sedo nie ma najmniejszego powodu by porywać się na pojedynczą wypłatę któregokolwiek z uzytkownikow, gdyz w ich najlepszym interesie jest kontrolowanie jak najwiekszej ilosci trafficu dobrej jakosci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jakie miałeś domeny (może typosy znaków towarowych, typosquatting/cybersquatting itp.)? Czy sam klikałeś w reklamy?

 

Współpracuję z Sedo od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów; wypłaty otrzymuję punktualnie co miesiąc.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

While our quality management team was doing a routine check of parked domains, they found that an audit of your domains traffic was not converting to sales for our advertising partner\'s sponsors and per our agreement with them we could not accept it. After a more thorough examination of your traffic, our quality management team found that the traffic coming to your domain names was not natural (type in or related to search engine placement or past development). Our parking program can only accept natural traffic: Self generated traffic, incentivized traffic, or anything that does not result from natural traffic will not be accepted by our parking program.

 

niby ze potym jak klienci nie zarabiali na moich klikach doszli ze mam nielegalne kliki :D

 

1/ mieli na to cały miesiąc , a oczywiście sprawdzili kilka dni przed wypłatą ( to sie u nich nazywa "rutynowa kontrola" ;)

2/ nie było zadnego ostrzezenia w miesiącu, zupełnie nic az tutaj nie moge sie zalogowac i ten mejl

3/ zupelny brak wytlumaczenia, powyzszy tekst ( szablon) + jeszcze jedno zdanie ze nie mieli wyjscia i zamkneli konto

 

 

wreszcie to zajelajne wytłumaczenie akceptujamy tylko naturalny ruch a nie akceptujemy tego nienaturalnego :P

 

nie klikałem po moich stronach, pare razy weszłem by zobaczyc jak wygladaja lecz nie klikalem

 

jedyne co mi przychodzi go głowy, to ze miałem linki w sigu na paru forach ale gdy zostaly tam umieszczone przed zaparkowaniem to chyba nie problem bo w regulaminie jest zeby nie generować przez posty, a moje posty były na inne tematy :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×