Jump to content
Sign in to follow this  
curtis

okk.pl pkh.pl b2k.pl

Recommended Posts

zarezerwowałem 3 domenki jak narazie jutro mam zamiar za nie zapłacic ale zanim to uczynie chce poznac wasze zdanie czy WARTO ;)

 

okk.pl Ośrodek Kształcenia Kierowców jak dla mnie dobry skrót dużo firm posługuje sie nim w sieci

pkh.pl Polska Kompania Handlowa [istnieje taka firma do ktore juz wyslalem maila, jest dostawca Energii]

b2k.pl zespół amerykański ;) kto wie ;)

 

teraz chciał bym poznac wasze opinie , domeny sa bez ruchu nie wypozycjonowane jeszcze. Z tego co dowiedzialem sie od kilku osob ceny 3 literowek ida w gore powiedzcie mi czy sa warte wiecej niz RF wg mnie sa a wg was ? , bez wzgledu na opinie jutro domenki beda zarejstrowane ale chce miec spokojne sumienie :P

pzdr DAniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze 2 jak każde inne 3literówki. Co do trzeciej to trudno mi się wypowiedzieć, skoro istnieje tak zespół to hmmm, ogólnie literacyfralitera to bardzo słaba kombinacja.

 

W zzasadzie powinienem zablokować temat ale skoro obiecałeś ze zarejestrujesz tym razem przymknę oko, następnym razem wstrzymaj się z daniem domen do wyceny o ten jeden dzień do momentu kiedy bedą zarejestrowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za wyrozumialosc a jeszce pytanko czy domeny trzy literowe eu sa wiecej warte niz pl ??

 

pzdr, na chlopski rozum powinno tak byc ;)

 

-------------------

 

odnosnie b2k.pl

 

official website

http://www.b2klovesyou.com/

http://pl.wikipedia.org/wiki/B2K

zespol bardzo znany praktycznie caly soundtrack do filmu Step Up ktory leci w kinach ;)

no nie wiem zobaczymy hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Oooo okk.pl

@Apze - żebyś Ty zawsze był taki liberalny. :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×