Jump to content
ulv9

Kilka domen do zaopiniowania Doktorstwo.pl

Recommended Posts

Witam, prosze o opinie i wycene nastepujacych domen:

 

1. Doktorstwo.pl

2. Komornictwo.pl

3. Partyjniak.pl

4. Against.pl

 

Dwoch pierwszych chyba nie musze tlumaczyc. Numer 3 pod serwis polityczny, a 4 czeka az zglosi sie Pani E.Steinbach z grubymi xxx.xxx ojro :rolleyes:

 

Domeny swieze, dzisiaj zarejestrowane wiec informacji o ruchu itp nie posiadam. Z gory dziekuje za kazda wypowiedz.

Edited by ulv9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, prosze o opinie i wycene nastepujacych domen:

 

1. Doktorstwo.pl

2. Komornictwo.pl

3. Partyjniak.pl

4. Against.pl

 

Dwoch pierwszych chyba nie musze tlumaczyc.

no a ja właśnie poproszę,żebys wytłumaczył mi te dwie pierwsze, bo nie rozumiem ich komercyjnego przesłania. czy to mają byc domeny pod strony nadające na lekarzy i komorników? w każdym razie dla mnie 0pln

Jedyna domena, która mi się spodobała i przemówiła do anarchistycznej strony mojej natury to against.pl , ale bynajmniej nie w Twojej interpretacji, raczej powiedziałabym pod mlodzieżowy brand

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
no a ja właśnie poproszę,żebys wytłumaczył mi te dwie pierwsze, bo nie rozumiem ich komercyjnego przesłania. czy to mają byc domeny pod strony nadające na lekarzy i komorników? w każdym razie dla mnie 0pln

Jedyna domena, która mi się spodobała i przemówiła do anarchistycznej strony mojej natury to against.pl , ale bynajmniej nie w Twojej interpretacji, raczej powiedziałabym pod brand

 

Alez prosze uprzejmie, doktorstwo.pl - serwis spoldzielni lekarskiej np. albo prywatna praktyka lekarska, prywatne kliniki itp. Komornictwo.pl - domena dla komornika, windykacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alez prosze uprzejmie, doktorstwo.pl - serwis spoldzielni lekarskiej np. albo prywatna praktyka lekarska, prywatne kliniki itp. Komornictwo.pl - domena dla komornika, windykacji.

żartujesz, prawda?

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alez prosze uprzejmie, doktorstwo.pl - serwis spoldzielni lekarskiej np. albo prywatna praktyka lekarska, prywatne kliniki itp. Komornictwo.pl - domena dla komornika, windykacji.

 

Dobre :rolleyes:

Można to rozwinąć, przecież jest jeszcze ogrom domen do zagospodarowania, na przykład:

- doktoreo, komoreo,

- doktorologia, komorologia,

- doktoryzm, komoryzm,

- doktoria, komoria,

- doktorro, komorro (no, to się trochę z mafią kojarzy),

- doktorencja, komorencja,

- doktorycyzm, komornicyzm,

- doktorcja, komorcja,

- doktorunio, komorunio,

- itp. itd.

 

A tak poważnie, to zmarnowane pieniądze.

Podobnie "partyjniak", bo ma bardzo mocno negatywne konotacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynie Against.pl z tych :rolleyes: A być może i Against.pl to słaby adres. Jednak mi się podoba, bo lubię angielskie słówka.

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre :rolleyes:

Można to rozwinąć, przecież jest jeszcze ogrom domen do zagospodarowania, na przykład:

- doktoreo, komoreo,

- doktorologia, komorologia,

- doktoryzm, komoryzm,

- doktoria, komoria,

- doktorro, komorro (no, to się trochę z mafią kojarzy),

- doktorencja, komorencja,

- doktorycyzm, komornicyzm,

- doktorcja, komorcja,

- doktorunio, komorunio,

- itp. itd.

 

A tak poważnie, to zmarnowane pieniądze.

Podobnie "partyjniak", bo ma bardzo mocno negatywne konotacje.

 

Andrasz ,a a nikt tak nie robi ? :P komornictwo i doktorstwo nie sa jeszcze tak mocno udziwnione jak te ktore podales, ale ok rozumiem o co Wam chodzi. Co do partyjniak to chcialem zeby sie na nim znalazl serwis polityczny z przymruzeniem oka i akurat dzisiaj natknalem sie na politykier.pl wiec odpada. A co z against.pl? Ma jakis potencjal? Pomysl Efro brzmi calkiem sensownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwisu anarchistyczno- lewackiego raczej nie zrobisz. Trzeba mieć takie poglądy i chęci.

 

Pozostaje Ci liczyć na to, iż komuś spodoba się nazwa "Against" i kupi od Ciebie ten adres.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwisu anarchistyczno- lewackiego raczej nie zrobisz. Trzeba mieć takie poglądy i chęci.

 

Pozostaje Ci liczyć na to, iż komuś spodoba się nazwa "Against" i kupi od Ciebie ten adres.

 

No jeszcze brakowalo zeby Zolnierz RP takie serwisy stawial :rolleyes: A tak na powaznie, szacunkowa wartosc tej domeny wedlug Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andrasz ,a a nikt tak nie robi ? :P komornictwo i doktorstwo nie sa jeszcze tak mocno udziwnione jak te ktore podales, ale ok rozumiem o co Wam chodzi.

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, podam w punktach, to będzie konkretniej :P

- masz rację, troche przejaskrawiłem, ale tylko trochę, bo Twoje słowa, to nie są ogólnie przyjęte w języku polskim frazy, chociaż nie są to też czyste neologizmy, bo "komornictwo" oznacza jakiś podział terytorialny w Księstwie Warmińskim (XV-XVIII wiek), a "doktorstwo" występuje w słowniku (jako ogół doktorów); jednak dla popularności domen liczy się bardziej usus, czyli praktyka używania danego słowa, a ta jest moim zdaniem bliska zeru,

- nie znaczy to, że ktoś nie będzie chciał promować się używając właśnie takich określeń, jednak będzie to miało miejsce w dwóch przypadkach: primo - przekonasz kogoś siłą swoich argumentów, że to będzie najlepszy dla niego adres, secundo - trafisz na podobnego sobie entuzjastę tych słów; obie ewentualności są bardzo mało prawdopodobne, chociaż nie znam oczywiście Twoich zdolności marketingowych,

- część osób rejestruje różne słowotwory, często ładnie brzmiące, licząc na zainteresowanie firm, tworzących jakiś nowy brand, moim zdanie, ma to sens tylko w przypadku współpracy z agencjami, szanse na samodzielne trafienie, to 5 lub 6 w totolotka,

- wszystko co powyżej napisałem dotyczy sprzedaży od nisko-średniego xxx w górę, bo sprzedać za xx PLN można w zasadzie większość domen i denerwują mnie posty w rodzaju "nie znacie się głupki na domenach, bo wycenialiście na 0 PLN, a ja sprzedałem za 50 PLN",

- mimo wszystko życzę wysokiej sprzedaży, bo każda taka sprzedaż napędza branżę, a mnie osobiście nie zjada zawiść, ale mam dodatkową motywację :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żebyśmy się dobrze zrozumieli, podam w punktach, to będzie konkretniej :P

- masz rację, troche przejaskrawiłem, ale tylko trochę, bo Twoje słowa, to nie są ogólnie przyjęte w języku polskim frazy, chociaż nie są to też czyste neologizmy, bo "komornictwo" oznacza jakiś podział terytorialny w Księstwie Warmińskim (XV-XVIII wiek), a "doktorstwo" występuje w słowniku (jako ogół doktorów); jednak dla popularności domen liczy się bardziej usus, czyli praktyka używania danego słowa, a ta jest moim zdaniem bliska zeru,

- nie znaczy to, że ktoś nie będzie chciał promować się używając właśnie takich określeń, jednak będzie to miało miejsce w dwóch przypadkach: primo - przekonasz kogoś siłą swoich argumentów, że to będzie najlepszy dla niego adres, secundo - trafisz na podobnego sobie entuzjastę tych słów; obie ewentualności są bardzo mało prawdopodobne, chociaż nie znam oczywiście Twoich zdolności marketingowych,

- część osób rejestruje różne słowotwory, często ładnie brzmiące, licząc na zainteresowanie firm, tworzących jakiś nowy brand, moim zdanie, ma to sens tylko w przypadku współpracy z agencjami, szanse na samodzielne trafienie, to 5 lub 6 w totolotka,

- wszystko co powyżej napisałem dotyczy sprzedaży od nisko-średniego xxx w górę, bo sprzedać za xx PLN można w zasadzie większość domen i denerwują mnie posty w rodzaju "nie znacie się głupki na domenach, bo wycenialiście na 0 PLN, a ja sprzedałem za 50 PLN",

- mimo wszystko życzę wysokiej sprzedaży, bo każda taka sprzedaż napędza branżę, a mnie osobiście nie zjada zawiść, ale mam dodatkową motywację :rolleyes:

 

komornictwo

1. «w dawnej Polsce: stanowisko komornika»

2. «w dawnej Polsce: teren podległy administracyjnie komornikowi»

Dlatego tez wydawalo mi sie to calkiem sensowna nazwa dla komornika niz np. komornik12.pl itp. to tak w kwestii wyjasnienia, ale byc moze sie pomylilem lub bylem zbytnim optymista. Absolutnie nie zarzucam nikomu zawisci czy zlej woli. Bardzo chetnie wysluchuje kazdego komentarza i opinii, jestescie tu dluzej, macie wiecej doswiadczenia, z ktorego w ten sposob moge i ja skorzystac i w przyszlosci nie rejestrowac :P A Wasze agrumenty brzmia calkiem sensownie, dziekuje.

ps. ponawiam zapytanie o against.pl

Edited by ulv9

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. «w dawnej Polsce: stanowisko komornika»

2. «w dawnej Polsce: teren podległy administracyjnie komornikowi»

(...)

ps. ponawiam zapytanie o against.pl

 

Jednak "w dawnej Polsce" - a to jest aż do bólu konkretna "branża" :rolleyes: , która nie liczy na staropolskie sentymenty, typu "chłopskie jadło".

 

Co do "against", mnie kojarzy się głównie z "Rage Against the Machine", doceniam ich, chociaż generalnie nie słucham takiej muzyki.

Zgadzam się z poprzednikami, że z tej czwórki jedyna - moim zdaniem - ma jakiś potencjał.

Jeszcze na "minus" - to nie jest angielska fraza powszechnie znana wśród Polaków, ponadto dość trudna do wymówienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję założyć temat w dziale "pytania i problemy" i tam rozwiązać problem znaczenia i pochodzenia słów.

 

Dla mnie raczej wszystkie słabe.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję założyć temat w dziale "pytania i problemy" i tam rozwiązać problem znaczenia i pochodzenia słów.

 

A nie sądzisz, że właśnie znaczenie słowa ma bardzo istotny wpływ na ocenę domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×