Jump to content
Sign in to follow this  
DM2009

i B u k i e t . p l

Recommended Posts

Nie ukrywam, że zainspirowany tematem z dzisiejszego ranka

regnąłem taką domenkę...

i B u k i e t . p l

 

Co myślicie i na ile ją wyceniacie?

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałeś ibukiety.pl ? Wedlug mni liczba poj. lepsza ale inni powiedza co innego

 

l.mn. zabezpieczona, :D ale w przypadku tej domeny myślę, że l.poj. o niebo lepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsze skojarzenie - poczta kwiatowa i chyba tylko tutaj widzę jakieś szanse, domena ogólnie dobra i nie ma się do czego przyczepić, wyceny się nie podejmę jednak całkowicie realne było by średnie wysokie xxx , imo ebukiet.pl było by lepsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO ten keyword w l.poj. sam w sobie jest w po prostu lipny i nawet przedrostek Dżobsa go nie ratuje :) D2D byłaby masakra ale dla KK może średnie XXX?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za opinie :)

A mi się podoba ten keyword

Nie zamierzam oczywiście sobie wkrecac ze jest duzo warta ta domena, itp.

Ale czyjakolwiek jest wersja bez "i" ma jest bardzo wysoko wyceniona wg mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze to mi się dużo bardziej podoba iBukiet.pl od wcześniejszej w tym dziale iKwiat.pl.

 

Myślę, że jeśli trafi się jakiś klient, który natrafi na tę ofertę - http://www.aftermarket.pl/domena/bukiet.pl (cena sroga) to się nie zdziwię, jak w dalszej kolejności zapyta o eBukiet.pl, Bukiet24.pl i iBukiet.pl właśnie.

 

Ja bym taką domenę wycenił na niskie x.xxx zł (dla klienta końcowego).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze to mi się dużo bardziej podoba iBukiet.pl od wcześniejszej w tym dziale iKwiat.pl.

ibukiet*pl oczywiście wygląda znacznie bardziej sensownie niż ikwiat*pl, ale nie ma co się oszukiwać że domeny z przedrostkiem "i" dobrze się sprzedają, tak czy inaczej życzę powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
ibukiet*pl oczywiście wygląda znacznie bardziej sensownie niż ikwiat*pl, ale nie ma co się oszukiwać że domeny z przedrostkiem "i" dobrze się sprzedają, tak czy inaczej życzę powodzenia

 

ifoto.pl poszła ostatnio za niecałe 9k. myślę że kluczem do dobrych sprzedaży dla domen z i lub e jest krótkość domeny. max 6 ewentualnie 7, chyba że jest to bardzo dobry keyword jak "kredyty" lub "noclegi", dlatego uważam że ibukiet.pl jest troszke za długa, aczkolwiek nie jest całkiem zła.

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
ifoto.pl poszła ostatnio za niecałe 9k. myślę że kluczem do dobrych sprzedaży dla domen z i lub e jest krótkość domeny. max 6 ewentualnie 7, chyba że jest to bardzo dobry keyword jak "kredyty" lub "noclegi", dlatego uważam że ibukiet.pl jest troszke za długa, aczkolwiek nie jest całkiem zła.

ma dokładnie 7 znaków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ibukiet podoba się, brandable jest, wyglada apetycznie wg mnie, kojarzy sie z jakąś taką świeżością, a bukiety powinny być świeże :)

 

Ja swojego czasu poszukiwałam plek typu

 

i(krotkieangielskiesłowo).pl,

 

z czego pozostały mi

 

igoods.pl

idid.pl

igif.pl

iseek.pl

 

Ciekawa jestem co myślicie o nich, ale to już inny temat, pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×