Jump to content
Sign in to follow this  
tomon

konfiguracja portfolia

Recommended Posts

mój problem dla niektórych to pewnie pestka ale dla mnie to jest dość skomplikowane

mianowicie :

naczytałem sie na temat skryptów na portfolio domen i wiekszość osób poleca tan

 

http://www.dnsportfolio.com/

 

no i super bo jest za free, bez wahania ściągam, rozpakowuje i w środku jakiś pliki

Wrzucam na serwer na WAMPSERVER i odpalam w localhost ale tak jakoś muli że masakra.

 

Myśle - to pewnie cos u mnie na kompie - wrzucam na serwer w sieci i nadal to samo .

 

Mógłby ktoś pomóc skonfigurować to narzędzie - podrzucić jakieś rozwiązanie jak się za to zabrać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

powyższy problem juz rozwiązany:)

 

teraz mam nastepny :/ związany z hostingiem w dropped

 

 

skrypt portfolio instaluje u siebie na wirtualnym serwerze ( ten na moim komputerze ) w sposób następujący :

 

wrzucam pliki do odpowiedniego folderu i wpisuje w przegląderce : localhost/install i odpala sie instalacja skryptu.

 

gdy robie tak samo tyle że na serwerach dropped to juz jest problem.

 

pliki wrzucam do katalogu public_html i tak jak poprzednio w przeglądarce mojadomena/install lub mojadomena/install.php

 

wyskakuje komiunikat

 

No input file specified.

 

Co więcej po wrzuceniu do public_html prostej strony w pliku index.html strona sie wyświetla

 

Bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigdy nie korzystałem z wirtualki dropped ale może trzeba w panelu wybrać konkretny katalog dla domeny? Mam na myśli public_html/MOJA_DOMENA/install/install.php a w pasku url wpisać mojadomena.pl/install/install.php?

 

Instalowanie czegokolwiek w głównym katalogu public to nie jest dobry pomysł, wyobraź sobie że chciałbyś pod serwer podpiąć kilka domen...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

plachcik mnie uprzedził...

 

jesli korzystasz z darmowego hostingu AM to nie obsluguje on php, a index.html nie wyswietla sie natychmiast, trzeba poczekac

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×