Jump to content
Sign in to follow this  
kubolo

poradyfinansowe^pl

Recommended Posts

Bardzo fajna domena. Nie powinno być problemu ze znalezieniem zainteresowanego kupca (doradców finansowych mamy od groma, a dobre domeny w tej tematyce już dawno zajęte). Jednak jak i kolega plachcik wyceny się nie podejmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co myślicie? Jak Wam się podoba?

Dzięki :)

mi też się bardzo podoba i gratuluję zakupu w tak niskiej cenie.

 

Jak widziałem ilu jest obserwatorów i jakie nicki - spodziewałem się, że ryzyko sprzedazy przez user premium się opłąci i niestety srogo sie zawiodłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna.

średnie - wysokie x.xxx

Gratuluję zakupu.

 

Żeby wyłapać takie aukcje trzeba chyba często przeglądać listy dropped.

Zanim trafi się na coś fajnego, trzeba przejść przez setki już przechwyconych(nikt tego nie usuwa ?), na samą myśl człowiekowi się odechciewa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim trafi się na coś fajnego, trzeba przejść przez setki już przechwyconych(nikt tego nie usuwa ?), na samą myśl człowiekowi się odechciewa :)

 

Nie no jest trochę łatwiej z dobrymi domenami, wystarczy polubić Dom Domen na fb, bo networker reklamuje swoje user premium, ja coś tam chyba nawet przechwyciłem bez aukcji.

 

A w ogóle fajna domena poradyfinansowe.pl i tanio kupiona, wydaje mi się, że warta może być co najmniej klika tys. zł. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam taka sama w .info :)

 

Ja mam w .eu i się nie chwalę. ;) Zresztą jak dla mnie .eu i .info dużo gorsze jednak od .pl ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×