Jump to content
Sign in to follow this  
networker

domdomen.pl na facebook-u

Recommended Posts

Jeżeli nie chccie przegapić żadnej aukcji domeny wystawianej przez domdomen, chcecie być na bieżąco z promocjami i informacjami zapraszam do polubienia Nas na Facebooku

 

http://www.facebook.com/domdomen

 

 

znajdziecie tam informacje o

 

- aukcjach last minute

- aukcjach user premium

- aukcjach innych dobrych dome bez cen minimalnych od 100 pln

- promocjach

- ostatnio sprzedanych domenach

 

zapraszam

 

http://www.facebook.com/domdomen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście "ze służbowego obowiązku" polubiłem, ale zastanawiam się skąd ten ostatni pęd branży na fejsbuka ;) Nawet był tu na forum kiedyś wątek z pytaniem, dlaczego branży nie ma na FB i większość mówiła, że po co i bez sensu.

 

Moich fejsbukowych znajomych raczej nie będzie interesowała tematyka domen internetowych, więc zapewne nie będę niczego "share-ował". Te wszystkie domeniarskie fanpage będą prawdopodobnie tylko kopią tego co i tak piszecie na forum, a niektórzy na blogu. Taki RSS tylko, że fejsbuk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

można też puścić ruch z literówek FB i liczyć że z 1000 wejść dziennie zatrzyma się na chwilę chociaż procent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwi mnie to zainteresowanie FB ze strony domeniarzy. Proponuję zwolnić swoje domeny z portfoliami i przesiąść się w ogóle na FB. Tylko jak tu potem "wmawiać" klientom, że domeny mają znaczenie skoro sami temu poniekąd zaprzeczamy. Po co komuś generyk z nazwą firmy skoro i tak klienci znajdą nas na FB?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwi mnie to zainteresowanie FB ze strony domeniarzy. Proponuję zwolnić swoje domeny z portfoliami i przesiąść się w ogóle na FB. Tylko jak tu potem "wmawiać" klientom, że domeny mają znaczenie skoro sami temu poniekąd zaprzeczamy. Po co komuś generyk z nazwą firmy skoro i tak klienci znajdą nas na FB?

FB, to narzędzie, jeden z kanałów umożliwiający kontakt z potencjalnym klientem. Tak samo jak dział "Handel i Ogłoszenia" na forum di.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwi mnie to zainteresowanie FB ze strony domeniarzy. Proponuję zwolnić swoje domeny z portfoliami i przesiąść się w ogóle na FB. Tylko jak tu potem "wmawiać" klientom, że domeny mają znaczenie skoro sami temu poniekąd zaprzeczamy. Po co komuś generyk z nazwą firmy skoro i tak klienci znajdą nas na FB?

 

Idąc tym tokiem myślenia twórcy i ludzie pracujący dla FB nie powinni mieć kont i udzielać się na G+, a jest jednak zupełnie odwrotnie. Jest ich bardzo wielu w nowym serwisie G.

 

Jak dla mnie FB jest dobrym narzędziem do pozyskania potencjalnych klientów i rozszerzenia świadomości domenowej w naszym społeczeństwie :) Im więcej ludzi o nas wie tym lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwi mnie to zainteresowanie FB ze strony domeniarzy. Proponuję zwolnić swoje domeny z portfoliami i przesiąść się w ogóle na FB. Tylko jak tu potem "wmawiać" klientom, że domeny mają znaczenie skoro sami temu poniekąd zaprzeczamy. Po co komuś generyk z nazwą firmy skoro i tak klienci znajdą nas na FB?

 

 

Stety/niestety nie można "obrażać się" na jakiekolwiek kanały dotarcia do klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy kanał służący wymianie informacji jest dobry, a jeśli jeszcze można go przekonwertować na kanał sprzedaży to już w ogóle bomba.

 

 

 

Ja również zapraszam do "polubienia" DomainMaster.pl, link w stopce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB jako narzędzie, jako dodatkowy kanał RSS jak najbardziej.

 

Świetne narzędzie marketingowo - promocyjne.

 

Kolejny kanał możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

 

Najważniejsze jest aby ruch kierować z FB > www , a nie odwrotnie ( jak np ostatnio Polsat swoim must be the music robi )

 

Jak najbardziej "Lubię to" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×