Jump to content
Sign in to follow this  
Jaro

Rejestracja po opcji. Jaka cena?

Recommended Posts

Nie umiem się doczytać w cenniku AfterMarket ile kosztuje abonament za pierwszy rok po przejęciu domeny z opcji.

 

Mam domeny w home, które kupiłem w promocji za kilka złotych, a chciałbym je przenieść do AM.

 

Żeby przenieść do AM mogę zrobić to na dwa sposoby

 

1. Opłacić domenę w home na kolejny rok, wystąpić o kod authinfo i przenieść

 

2. Założyć opcje w AM i automatycznie będzie na moim koncie

 

Sposób nr 1 jest dla mnie uciążliwy bo nie chce mi się i nie mam czasu na wypisywanie dokumentów o kod, kserowanie dokumentów firmy, wysyłanie itp.

 

Sposób nr 2 jest najwygodniejszy, ale nie wiem jak cenowo.

Opcja wiem ile kosztuje. Ale jak ta domena wpadnie z opcji to ile mnie kosztuje pierwszy rok - 12 zł. czy normalne odnowienie.

 

Chodzi o większą ilość domen i chcę sobie ułatwić robotę.

dzięki z góry za pomoc

Edited by Jaro

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ja skorzystam z tematu i zapytam bo mam pytanie odnośnie zrealizowanej opcji .

 

Przed chwilą dostałem info że opcja na domene została zrealizowana i oczekuje na rejestrację , Aby zarejestrowac nazwe domeny, skontaktuj sie z registrarem:

 

akcja sie dzieje w dropped

 

i co mam teraz zrobić zeby domena znalazła sie na moim koncie ?

 

za opcję zapłaciłem 32 zł i teraz będe musiał jeszcze 12 zł wydać na rejestracje czy rejestracja juz jest w cenie opcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
i co mam teraz zrobić zeby domena znalazła sie na moim koncie ?

 

za opcję zapłaciłem 32 zł i teraz będe musiał jeszcze 12 zł wydać na rejestracje czy rejestracja juz jest w cenie opcji ?

 

Tak, będziesz musiał wydać 12 zł na rejestrację domeny (chociaż za domenę za zrealizowanej opcji to przeważnie kwota symboliczna jest). ;)

 

Opcja zostanie zarejestrowana w dropped.pl w przeciągu 1-2 godzin od zrealizowania (jeśli posiadasz odpowiednią kwotę na koncie), nie musisz się z nikim kontaktować tylko cierpliwie poczekać.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą dostałem info że opcja na domene została zrealizowana i oczekuje na rejestrację , Aby zarejestrowac nazwe domeny, skontaktuj sie z registrarem:

 

akcja sie dzieje w dropped

Mail, o takiej treści przyszedł z Nask-u. Jeżeli nie zmieniałeś standardowych ustawień w droopped i masz środki na koncie domena będzie automatycznie rejestrowana w przeciągu kilku h.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszytko jest już w porządku - stało się tak jak mówicie

 

I kolejne pytanie które mi sie nasunęło to czy przy wygasaniu opcji na domenę dostaję się w dropped powiadomienie o tym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I kolejne pytanie które mi sie nasunęło to czy przy wygasaniu opcji na domenę dostaję się w dropped powiadomienie o tym ?

 

Nie ma przypomnień o wygasających wkrótce opcjach (jak dla domen) ani powiadomień o wygasaniu domeny, na którą ma się założoną opcję. Jedyne powiadomienie jakie w aftermarket.pl dostajesz to jeśli opcja już wygaśnie to dostajesz e-maila z powiadomieniem "Opcja na domenę xxxxxxxx.pl wygasła i została usunięta z twojej listy opcji." oraz o samej realizacji opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×