Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Dropped nie padł :)

Czy Dropped.pl działa teraz dobrze?  

32 members have voted

  1. 1. Czy Dropped.pl działa teraz dobrze?

    • Tak, teraz działa szybko.
      20
    • Nie, nadal działa powoli.
      12


Recommended Posts

W ciągu ostatnich dwóch tygodni przeprowadziłem szereg prac poprawiających stabilność serwisu, związanych m.in. z optymalizacjami MySQL, konfiguracji serwerów WWW, load balancera itp. Dzisiaj uruchomiłem wstępnie serwis w nowej konfiguracji. Według moich obserwacji działa dobrze i stabilnie, ale chciałbym prosić Was o wyrażenie również swojej opinii na ten temat. Jeśli wprowadzone zmiany wpłynęły pozytywnie na działanie serwisu, zostaną wdrożone na stałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na razie działa dobrze, mogę nawet powiedzieć że po tym co działo się ostatnio to nawet bardzo dobrze ;)

 

Wcześniej to " leżał i kwiczał " ;)

 

Teraz jest o niebo lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby jest dobrze ale nie do końca.

Przy dokonywaniu zmian na domenach bardzo często mam ---- obsługiwanie żądania ---- i ciągnie się to w nieskończoność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
niby jest dobrze ale nie do końca.

Przy dokonywaniu zmian na domenach bardzo często mam ---- obsługiwanie żądania ---- i ciągnie się to w nieskończoność.

Tak, to prawda - wiąże się to z obciążeniami samych rejestrów (które ograniczają liczbę możliwych do wykonania operacji). Nad tym jeszcze pracujemy, na razie skupiłem się na samym działaniu serwerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu strasznie muli i to niecałe 10 minut przed końcem aukcji ;)

 

 

Edit: A teraz nie chodzi wcale... BRAWO

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ciągu ostatnich dwóch tygodni przeprowadziłem szereg prac poprawiających stabilność serwisu, związanych m.in. z optymalizacjami MySQL, konfiguracji serwerów WWW, load balancera itp. Dzisiaj uruchomiłem wstępnie serwis w nowej konfiguracji. Według moich obserwacji działa dobrze i stabilnie, ale chciałbym prosić Was o wyrażenie również swojej opinii na ten temat. Jeśli wprowadzone zmiany wpłynęły pozytywnie na działanie serwisu, zostaną wdrożone na stałe.

Panie Michale, może czas przemówić do narodu i przedstawić pokrótce nad czym teraz pracujecie.

Otóż te zmiany o których Pan pisał chyba nie wpłynęły pozytywnie.

 

502ProxyTimeout.co.pl już widzę dla was zarabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×