Jump to content
Sign in to follow this  
whiskyananas

Figlarz.pl

Recommended Posts

siemka, pierwsza to taka figlarna domenka do wyceny

 

a na drugą były już 2 oferty

 

proszę o opinie na temat obu

marcin

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro byly juz 2 oferty na dekorstyl.pl to ma szanse pojsc. ja wyceniam srednie xxxzł . co do figlarz.pl to nazwa bardzo figlarna :) i tu bym ją wycenila chyba nieco wyzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

bardzo fajne domeny

dekorstyl.pl dla KK niskie xxxx spokojnie do osiągnięcia, natomiast druga przy dobrych wiatrach może spłatać Ci prawdziwego figla :)

Edited by wojmasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

dekorstyl*pl

 

Moim zdaniem niskie/średnie x.xxx jak najbardziej do osiągnięcia.

 

Spora liczba podmiotów z branży jako potencjalnych KK.

 

 

 

#dekoart*pl

Edited by domanpw

Share this post


Link to post
Share on other sites

figlarz.pl - ciekawa domena na serwis dla dzieci typu ciufcia.pl lub przedszkole itp. Co do wyceny: okolice 1000 zł moim zdaniem. Aczkolwiek nie czekałbym w nieskończoność na klienta. Może się pojawić sam, ale może też się nie pojawić.

 

DekorStyl.pl - jeśli są zapytania, to starałbym się ją sprzedać (kuć żelazo póki gorące). Do 5000 zł. Ale pewnie od 2000-3000 zł zacząłbym się zastanawiać nad sprzedażą.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
figlarz.pl - ciekawa domena na serwis dla dzieci typu ciufcia.pl lub przedszkole itp. Co do wyceny: okolice 1000 zł moim zdaniem. Aczkolwiek nie czekałbym w nieskończoność na klienta. Może się pojawić sam, ale może też się nie pojawić.

 

DekorStyl.pl - jeśli są zapytania, to starałbym się ją sprzedać (kuć żelazo póki gorące). Do 5000 zł. Ale pewnie od 2000-3000 zł zacząłbym się zastanawiać nad sprzedażą.

 

DD

 

zauważyliście jakieś zwiększona liczbę ofert po ocenach DD ? ja znowu oferty otrzymałem : na figlarz.pl i na dekorstyl.pl , od forumowiczów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×