Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

buygps.eu

Recommended Posts

Większość osób z forum w zastraszającej przewadze wycenia domeny na 0zł. Widocznie nie mają wyobraźni. Jeśli masz pewne zdolności zwróć się do firmy np. TomTom i zaproponuj im ciekawy pomysł na domenę(pole do zmysłu biznesowego), przy czym zaznacz że masz już kupca, który oferuję 1000E. Jestem przeciwnikiem sprzedaży na np. SEDO ponieważ większość kupujących to domeniarze liczący na ponowną odsprzedaż, a firmy mogące wykorzystać domene raczej nie widzą o SEDO, a jeśli już to mogą przeoczyć Twoją ofertę.

 

Jeśli chcesz ją sprzedać na allegro.pl to raczej się rozczarujesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze prawisz, myslalem o wystawieniu na sedo(nigdy tego nie robilem) z cena, ktora mnie satysfakcjonuje , jezeli nie dostane jej to trudno, zwracam sie z oferta do firm, jezeli dostane to ok, bede szczesliwy. Tak naprawde to mysle ze jest duzo wiecej warta niz 0 zl ;) tylko trzeba nad nia popracowac. Dzieki za cenne rady!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość osób z forum w zastraszającej przewadze wycenia domeny na 0zł. Widocznie nie mają wyobraźni...

 

MaX wycena domen nie jest wyrocznia. Wiele razy sie o tym przekonalem. Przy wycenie wiekszosc kieruje sie swoim doswiadczeniem w sprzedazy domen.

Domena na pewno nie reg fee. Jak znajdziesz kupca (co nie bedzie latwe) to 1k-2k EURO realnie masz szanse wyciagnac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie mają złe doświadczenie - nie sprzedali odpowiedniej osobie, nie mówiąc że firmie, bo na to nie pewnie nie wpadli ;) Chodzi o to, że większość wycen pochodzi z perspektywy swojej własnej osoby (tyle mogę zapłacić, tyle któs kiedyś mi oferował, tyle dostalem na allegro.pl za podobna...), a nie z szerszego choryzontu. Jest wiele możliwość i moim zdaniem wycena na forum ma się nijak do realnej kwoty. Nikt nie jest w stanie przewidzieć komu ją sprzedaż, jak ten ktoś/firma ocenia domenę. Ja patrzę na domeny w inny sposób niż większość forumowiczów i twierdzę, że z prawie każdej daje się wyciągnąć zysk. Trzeba tylko (dla innych aż) mieć wyobraźnie i zdolności perspektywicznego myślenia.

 

"MaX wycena domen nie jest wyrocznia" no ba! Jeszcze tego by brakowało, żeby ktoś się kierował takimi sugestiami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widocznie mają złe doświadczenie - nie sprzedali odpowiedniej osobie, nie mówiąc że firmie, bo na to nie pewnie nie wpadli ;) ..

Mo®ze i tak.. Do tego potrzebny jest wyzszy stopen wtajemniczenia w Feng Shui. ;)

Ja patrzę na domeny w inny sposób niż większość forumowiczów i twierdzę, że z prawie każdej daje się wyciągnąć zysk
To widac po domenach. Bez urazy, kazdy jakos zaczyna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mo®ze i tak.. Do tego potrzebny jest wyzszy stopen wtajemniczenia w Feng Shui. ;)

To widac po domenach. Bez urazy, kazdy jakos zaczyna ;)

 

Ja nie mam nic przeciw feng shui...

 

Piszesz o urazie? O co Ci chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×