Jump to content
Sign in to follow this  
hifnozauf

poprosze o wycene inkstudio.pl

Recommended Posts

poprosze o opinie i wycene na temat moich nowych nabytkow:

 

inkstudio.pl

ludzkibank.pl

4less.pl

4muscle.pl

zoology.pl

silverzone.pl

 

mam nadzieje ze nie bede swietnym nindza :rolleyes:

przynajmniej malym ;)

z gory dzieuje i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzki bank - trochę przypomina mi Ludzką stonogę :rolleyes: Domeny z cyframi nie mają przebicia, ale rozgryźć KK jest ciężko, może komuś wpadnie w oko. InkStudio jest ok ale nie ma zbyt często zapytań o takie domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zarejestrowałbym żadnej z nich. Być może nazwa inkstudio spodoba się komuś na brand, ale super-trudno jest trafić w gusta innych. Potencjalny klient będzie miał w głowie jeszcze 30 innych nazw do wyboru i trzeba liczyć na to, że wybierze akurat tę. Prawdopodobnie wymyśli inną równie dobrze brzmiącą nazwę dla której domeny będą wolne.

 

Btw. pod inkstudio.com i inkstudio.be działają serwisy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie łatwiej wymyślić nam coś co już zostało stworzone, i nie myśl tu o wielkim różowym słoniu ;) Krótkie nazwy brandowalne typu bido.pl (7k zł) to niezły biznes ale ciężko trafić, każda literka więcej zmniejsza to prawdopodobieństwo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie łatwiej wymyślić nam coś co już zostało stworzone, i nie myśl tu o wielkim różowym słoniu :) Krótkie nazwy brandowalne typu bido.pl (7k zł) to niezły biznes ale ciężko trafić, każda literka więcej zmniejsza to prawdopodobieństwo ;)

hehe, bido to akurat była moja sprzedaż ;) ale nie rejestrowałem jej z myślą o sprzedaży. Zarejestrowałem ją dla siebie z konkretnym planem zagospodarowania. Niestety pomysłów na projekty przybywa mi w takim tempie, że nie jestem w stanie realizować nawet 20% z nich. W przypadku tej domeny stałem akurat z drugiej strony - szukałem krótkiej domeny na brand - i gdyby bido.pl była wtedy zajęta to pewnie zarejestrowałbym z palca bidu, bide, bidi albo inny tego typu zwrot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie inkstudio.pl to dobra domena, pasuje bardzo dobrze na brand. myślę, że 2k spokojnie z niej wyciągniesz. reszta niestety wg mnie nic nie warta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×