Jump to content

nikolas

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Days Won

  4

nikolas last won the day on October 25 2020

nikolas had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

About nikolas

 • Rank
  Dyskutant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Domena .tel Strony wizytówki internetowe w domenie .tel

Recent Profile Visitors

7474 profile views
 1. Nie zapominaj o tym, że pensje na Białorusi też są wiele niższe niż w Polsce. Artykuły spożywcze albo w takiej samej cenie, jak w Polsce, ale nie w SM, a nawet droższe; art. przemysłowe 1.5-2 razy droższe. Nawet po zwykłe pampersy, proszek do prania, po kawę jeżdżą do Polski. Poprostu zdejmij różowe okulary. Jeżeli rozumiesz chociaż trochę j. rosyjski, to posłuchaj co mówią. Np. na Białorusi mogą Cię zatrzymać w kazdej chwili i sprawdzić Twój telefon, mesendżery, zdjęcia, wiadomości i jeżeli znajdą coś z hasłem NEXTA (czyt. niehta, tł. z biał. - ktoś), ponieważ NEXTA to białoruski bloger opozycyjny, to mogą Cię zabrać do więzenia i jeszcze mandat zapłacisz za NEXTA! https://youtu.be/YughIfrQQO8?t=1812 Wiem tyle, co jest w mediach, na Youtubie oraz trochę od krewnych i przyjaciół. Już dawno nie mieszkam na Białorusi i ostatnio rzadko bywam. Więc, nie wiem, czy się zmieni coś. W Kyrgyzstanie szybko się zmieniło, ale na Białorusi, jak widać, ciągle strajki pokojowe. Ale przynajmniej na Białorusi "nie ma pandemii".
 2. Ty chyba jaja sobie robisz? " BELTA to największa agencja informacyjna na Białorusi. Założona 100 lat temu Białoruska Agencja Telegraficzna pozostaje głównym źródłem oficjalnych informacji i wiadomości z kraju i ze świata. " https://www.belta.by/new-about-agency/ Nie znasz j. rosyjski i nie chcesz czytać ze źródeł oficjalnych, jak Belta.by. Nigdy nie byłeś nia Białorusi. Więc, wypowiadasz się na temat Białorusi na podstawie jakiś tam video oraz na podstawie tego, co jest samo w sobie sprzeczne, mianowicie, Łukaszenka sam sobie zaprzecza. Oczywiście teraz Łukaszenka się wypowiada, że nie będzie zgadzać się na warunki MFW, ale to nie zmienia faktu, że władze białoruskie zwracały się o pomoc do MFW. Przyjedź na Białoruś i spróbuj znaleźć pracę, ale nie w Mińsku, tylko gdzieś w miasteczku z 30-50 tys. mieszkańców. A jak znajdziesz, to spróbuj żyć na 500-800 zł miesięcznie.
 3. Człowieku, nie ośmieszaj się! Akurat ja znam j. rosyjski bardzo dobrze i rozumiem, co jest napisane. Czytaj, jeżeli znasz j. rosyjski: https://www.belta.by/economics/view/belarus-rasschityvaet-na-2-25-mlrd-ot-vneshnih-kreditorov-na-preodolenie-posledstvij-covid-19-388808-2020 https://www.belta.by/economics/view/minfin-ozhidaet-rassmotrenija-mvf-zajavki-belarusi-na-bystroe-finansirovanie-do-kontsa-aprelja-387398-2020/ https://www.belta.by/politics/view/mid-prokommentiroval-reshenie-es-o-pomoschi-belarusi-dlja-borby-s-posledstvijami-koronavirusa-386636-2020/ https://fakehunter.pap.pl/raport/294a75b3-7d10-4159-8eaf-3f1fc0ec71f6 https://www.interfax.ru/world/713888 https://www.belta.by/president/view/lukashenko-o-navjazyvanii-dopuslovij-dlja-poluchenija-vneshnih-kreditov-my-ni-pod-kogo-pljasat-ne-budem-395403-2020 Czytaj źródła sprawdzone, oficjalne. Byleś kiedykolwiek na Białorusi?
 4. Ale bzdury gada ten na YT. " Jak informowaliśmy, na początku kwietnia Białoruś zwróciła się do MFW z prośbą o 900 mln dolarów w ramach szybkiego instrumentu finansowania walki ze skutkami rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak dotąd fundusz nie podjął pozytywnej decyzji. " Belta.by Człowieku, nie wiesz co się dzieje na Białorusi i jakie jest tam życie. Pogadaj z osobami, które mieszkają na Białorusi lub z białorusinami mieszkającymi w Polsce czy w innych krajach co najmniej od kilku miesięcy.
 5. Transfer to Namecheap! Save up to 38% on 10 top domains and up to 99% on hosting. Sale ends May 25. Transfer up to a total of 100 domains. You'll get a year's registration when you transfer, plus carry your existing time left over as well*. TLD20TS2 https://www.namecheap.com/promos/domain-transfer-sale/
 6. Domeny, których nie będę opłacał: dostawa.net Jeżeli transfer domeny będzie rozpoczęty mniej niż 7 dni przed zakończeniem abonamentu, trzeba będzie zapłacić za przedłużenie domeny 16.99$. Najtańszy transfer na dzień dzisiejszy w LCN. Sprawdić ceny odnowienia, transferu domen można na stronie pl.tld-list.com (nie reklama). u-nas.net to-let.org Odnowienie w Rebel - 19.99$. katalogi.org Redemption Grace Period
 7. To już nie uratuje AM od skasowania wszystkich domen zewnętrznych. Szkoda, że do tej pory nie dostałem odpowiedź odnośnie braku możliwości usunięcia hurtowego domen zewnętrznych.
 8. Nadal nie mogę usunąć domeny zewnętrzne hurtowo. Rozszerzenia .tel, .com, .info, .net. Do tej pory nie dostałem odpowiedź na PW odnośnie tego błędu.
 9. Wysłałem, info na PW. Odpowiedzi nie dostałem. Wyczyściłem zawartość przeglądarki oraz ciasteczka.
 10. Nie działa hurtowe usunięcie domen zewnętrznych. Komunikat o błędzie. " Domena nie jest zarejestrowana na Twoim koncie " Po kilku próbach już nie otrzymuję kod autoryzacji.
 11. Jeżeli nie będzie możliwości wystawienia na sprzedaż domen zewnętrznych, to #żegnajAM ...
 12. Polecam https://ru-tld.ru/en/domain-registration/#checkbox=.ru Koszt rejestracji oraz odnowienia domen .ru około 12 zł. To reseller, ale również jest rejestratorem. Mam u niego ponad 30 domen .ru oraz.рф. Tylko pamiętaj o potwierdzenie wprowadzonych danych skanem dowodu lub paszportu.
 13. BitCoen.pl Pierwsza koszerna kryptowaluta. Gratis około 120 BEN (kwota ostateczna zależy od prowizji za przelew). Żeby otrzymać BEN'y, trzeba będzie założyć konto http://bitcoen.pl, pobrać portfel elektroniczny i podać nr portfela. Aukcja bez ceny minimalnej. Po zakończeniu licytacji i otrzymaniu przelewu przekazuję kod do transferu domeny lub wykonuję cesję domeny wewnątrz aftermarket.pl oraz wykonuję przelew BEN'ów w ciągu 14 dni kalendarzowych. https://allegro.pl/bitcoen-pl-koszerna-kryptowaluta-ok-120-ben-i7596798210.html
 14. Twoje konto na allegro dziku086 ? Wylicytowałeś domenę bitcoen.pl, ale nie opłaciłeś. Pozdrawiam.
×