Jump to content
Sign in to follow this  
kat

jak wykorzystać literówki?

Recommended Posts

cześć,

 

mimo obserwacji forum od mniej więcej daty pod nickiem, dopiero zaczynam w domenowym sporcie...

 

mam na stanie 2 literówki. pierwszą (quickmix.pl) zarejestowałem "z palca" pod zaplecze do sklepu, który zacząłem stawiać. literówka polega na braku myślnika, o czym zresztą dowiedziałem się wpisując tą domenę w google. ruch jak dotąd praktycznie nie istnieje.

drugą (atrbud.pl) zarejestrowałem dość niedawno, jest to literówka od domeny jakiegoś sklepu budowlanego. jak dotąd ruch słaby, ale nie zerowy ;) w sumie wziąłem bez zastanowienia.

 

pod pierwszą nadal jest zaplecze, druga kieruje na parking sedo. nie mam wizji, co z nimi zrobić, żeby zarobić :) czy możecie mi coś niecoś podpowiedzieć?

Edited by kat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie o wizję się tu rozchodzi padawanie :) Jeżeli nie ma ruchu nie może być mowy o konwersji (przekształceniu wejść w kliknięcia na reklamy), nie może być też mowy o zarabianiu. No chyba że ktoś wydzierżawi lub odkupi taki adres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

możesz szukać programów partnerskich... jednak trzeba uważać aby nie być posądzonym o niewłaściwą konkurencje na zbliżonej nazwie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×