Jump to content
korneliusz.com

Prasujecie ubrania?

Prasujecie ubrania?  

51 members have voted

  1. 1. Prasujecie ubrania?

    • Tak
      24
    • Nie
      27


Recommended Posts

Podobnie jak wyżej, lubie prasowac, prasowanie mnie relakusje i prasuję sobie wszystko co nadaje się do prasowania czyli spodnie i koszule, a że uwielbiam koszule, to mam troche do prasowania ;)

 

Natomiast golenie (ktoś wcześniej zaczął o tym) jest dla mnie mordęgą i gole się rzadko jak tylko mogę - standard to max 2x w tygodniu (najczęściej 1x). Przy moim bujnym i twardym zaroście i goleniu się raz w tygodniu, to maszynki jednorazowe są naprawdę jednorazowe :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nienawidzę prasować, dlatego nie piorę i nie prasuję, wyrzucam i kupuję nowe z wieszaka w sklepie, abym nie musiał prasować ;)

 

A tak na serio, prasowanie prostych rzeczy trochę mnie uspokaja i pozwala mi wyłączyć myślenie o pracy, zaś prasowanie koszul zawsze doprowadzało mnie do furii ;) dlatego wyeliminowałem te ostatnie i do marynarek noszę bluzę z kapturem ;)

 

Ostatnio na finale Radwańskiej w Pekinie uprasowałem stertę t-shirtów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nienawidzę prasować, dlatego nie piorę i nie prasuję, wyrzucam i kupuję nowe z wieszaka w sklepie, abym nie musiał prasować ;)

 

A tak na serio, prasowanie prostych rzeczy trochę mnie uspokaja i pozwala mi wyłączyć myślenie o pracy, zaś prasowanie koszul zawsze doprowadzało mnie do furii ;) dlatego wyeliminowałem te ostatnie i do marynarek noszę bluzę z kapturem ;)

 

Ostatnio na finale Radwańskiej w Pekinie uprasowałem stertę t-shirtów ;)

 

Rozbawił mnie trochę Twój post Radek :P

 

w sensie może to jest pomysł na zestresowanych pracą samców

w knajpie zamiast stolików i piwa przygotowane deski do prasowania z żelazkami i sterta pogniecionych koszul:)

zdrowiej i Panie byłyby odciążone co nieco ;)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×