Jump to content
Lock

Przeplyw pieniedzy z ND do paypal i na konto np. inteligo.

Recommended Posts

Czy moglby ktos szczegolowo opisac proces przeplywu pieniedzy z ND na paypal a potem na rachunek np. Inteligo? Jakie są prowizje? Jak przelac pieniadze z paypal na rachunek i jak wyglada przelew z ND na paypal ;) ?? mam tu na mysli namedrive.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa jest bardzo prosta. ND wysyła Ci pieniądze na PayPal (bez prowizji) i następnie wypłacasz je sobie na rachunek bankowy (za darmo przy przelewach powyżej 500zl). O ile sie nie myle Inteligo zabiera jeszcze od tej kwoty jakieś 11zl. Płatność w ND -> PayPal jest błyskawiczna, natomiast z PayPal -> Inteligo ok 3 dni roboczych (przelew międzynarodowy SWIFT).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za szybki replay. jeszcze tylko jedno dwa pytania:

 

1. czy Namedrive.pl automatycznie mi wysyla te pieniadze do paypal czy musze zrobic to recznie - jesli tak to co musze zrobic?

2. w nd w zakladce moje/przeglad wyplat suma przychodow jest rowna 0 - dlaczego skoro przekroczylem 20$. Kiedy sie pojawia suma przychodow?

 

11 zl to rozboj w bialy dzien !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy lepiej zasilać konto w paypal za pomocą karty czy konta bankowego ? i w jakiej walucie by nie tracić na przewalutowaniu za bardzo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy lepiej zasilać konto w paypal za pomocą karty czy konta bankowego ? i w jakiej walucie by nie tracić na przewalutowaniu za bardzo ?

AFAIK, nie da się zasilić PayPala z polskiego konta bankowego, chyba że się coś zmieniło ostatnio... Ja przeważnie zasilam PayPal sprzedając różne rzeczy na Ebay'u :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

już wyjaśniłem, tak jak napisałeś, zasilić można poprzez sprzedaż albo płacić kartą, teoretycznie nie powinno się robić transferów od innych (np. można przy transferze skorzystać z usługi skype'a), płatność z konta bankowego możliwa jest tylko w wybranych krajach, także jestem ciekawy czy w przypadku sprzedaży na sedo da się ustalić formę zapłaty, tzn. płatność z konta paypal, ale nie poprzez kartę bankową, bo wtedy dla normalych kont prowizja za przyjęcie płatności jest rzędu 5%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×