Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

Zmiany w cenniku Dropped od 15.11.2011

Recommended Posts

dla mnie zmiany w cenniku na korzysc

zazwyczaj bonus za odnowienia uciekal albo trzeba bylo kupic domene nie najwyzszych lotow aby go zrealizowac na czas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że dziś do 24:00 za przedłużenie domen w AM dostaniecie jeszcze 5 zł bonusu. Od jutra koniec z bonusami ;(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko, że przy przedłużaniu kilkudziesięciu domen wyskakuje kotek. :)

To normalne, wczoraj tak miałem. Ale chyba domeny przedłużają się poprawnie (pomimo kotka).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i po promocji "bonusowej". Skończyła się przed 24:00. Są już nowe ceny przedłużeń itd.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sprawie masowych przedłużeń i kotka:

 

Wdrożyliśmy już rozwiązanie operacji masowych w tle (z powiadomieniami etc). Operacje w tle będą wykonywane dla więcej niż 1 domeny, takie jak przedłużenie, zmiany kontaktu, pobieranie authinfo, transfery, zmiany na giełdzie itd. Aktualnie jest to ostatecznie testowane przed wystawieniem na produkcyjną część serwisu. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis się rozwija, ale wypłaty nadal pozostawiają wiele do życzenia...

Szkoda, że można wpłacić pieniądze w kilka sekund, a na wypłatę czeka się 10 dni...

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekałem 21 dni (15 roboczych) zanim pieniądze pojawiły się na koncie (tydzień temu). Dopiero gdy zagroziłem, że opiszę sprawę publicznie jeśli nie uzyskam informacji, co się dzieje z moimi pieniędzmi - zostały wypłacone. Nie uzyskałem żadnych wyjaśnień.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis się rozwija, ale wypłaty nadal pozostawiają wiele do życzenia...

Szkoda, że można wpłacić pieniądze w kilka sekund, a na wypłatę czeka się 10 dni...

 

Potwierdzam - trzeba to koniecznie usprawnić bo konkurencja przeważa w tym aspekcie znacznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekałem 21 dni (15 roboczych) zanim pieniądze pojawiły się na koncie (tydzień temu). Dopiero gdy zagroziłem, że opiszę sprawę publicznie jeśli nie uzyskam informacji, co się dzieje z moimi pieniędzmi - zostały wypłacone. Nie uzyskałem żadnych wyjaśnień.

 

Ostatnio (przez 11 dni) także walczyłem z supportem o zlecenie wypłaty moich pieniędzy. Od wielu miesięcy nie zdarzyło się żebym czekał na zlecenie wypłaty dłużej niż 3-4 dni, niestety ostatni miesiąc to była jakaś porażka, środki były zlecane do wypłaty przez dropped tylko raz w tygodniu (wcześniej dwa razy w tygodniu), w wyniku tej zmiany okres oczekiwania na pieniądze wydłużył się do ponad 10 dni. Czy w dzisiejszych czasach (czasach przelewów 15 minutowych) taka sytuacja w ogóle powinna mieć miejsce ?!

Pisałem o tym już wielokrotnie ale dropped niestety nie reaguje, jednocześnie zwracam się z prośbą o przywrócenie poprzedniego sposobu zlecania wypłat tj. dwa razy w tygodniu.

 

Dodam tylko że ta sprawa jest tym bardziej dziwne że wszystkie "nasze" subkonta to konta w BPH a nie za granicą...

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis się rozwija, ale wypłaty nadal pozostawiają wiele do życzenia...

Szkoda, że można wpłacić pieniądze w kilka sekund, a na wypłatę czeka się 10 dni...

 

 

Dokładnie... powinni coś z tym zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz działa to na podobnej zasadzie jak prywaciarz kredytujący się w pensjach swoich pracowników: jak będę miał to dam.

W dropped jest podobnie, jest jedna osoba która puszcza przelewy i jak usiądzie w poniedziałek to pieniądzę wyjdą, jak nie zdąży to się zobaczy, może w czwartek albo za tydzień.

 

Tu nie chodzi o to ile idą przelewy tylko o chałupniczą formę działania Dropped.pl

A pamiętać należy, że jak sprzedam domenę użytkownikowi X i wpłaci on za nią pieniądze, to są to moje pieniądze transferowane przez platformę sprzedażową, a nie pieniądze platformy.

 

mam pytanie..

Czy z domen oczekujących na rezerwację również zostaną zmienione ceny rejestracji ( a dokładniej aktywacji )?

jak będą rozliczane teraz sprzedaże FM, w przypadku sprzedaży będzie pobierana kwota na rejestrację w wysokości 12zł, czy może wg stawek które ma kupujacy?

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle tylko, że pieniądze ma operator płatności a nie dropped.pl - więc tutaj tez kilka dni trwa zlecenie wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle tylko, że pieniądze ma operator płatności a nie dropped.pl - więc tutaj tez kilka dni trwa zlecenie wypłaty.

Pewnie tak często jest, że dropped czeka na pieniądze, ale co w sytuacji gdy zbieram sprzedaże przez dłuższy okres i zlecam przelew po wielu dniach od sprzedaży? Czy jest różnica w wypłatach? Moim zdaniem nie ma, jest pełna dowolność. Nie piszę tutaj aby wylewać żale, tylko chciałbym pokazać, że tu przydałoby się stały, przejrzysty sposób załatwiania zleceń przelewów.

Chyba to nie ten temat na ten temat :)

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie tak często jest, że dropped czeka na pieniądze, ale co w sytuacji gdy zbieram sprzedaże przez dłuższy okres i zlecam przelew po wielu dniach od sprzedaży? Czy jest różnica w wypłatach? Moim zdaniem nie ma, jest pełna dowolność. Nie piszę tutaj aby wylewać żale, tylko chciałbym pokazać, że tu przydałoby się stały, przejrzysty sposób załatwiania zleceń przelewów.

Chyba to nie ten temat na ten temat :)

No przecież jest regulaminowo - w ciągu 10 dni roboczych od zlecenia wypłaty. Czyli od 2 do 3 tygodni, jeśli akurat wypadną jeszcze jakieś święta po drodze.

 

W premium.pl zleciłem wczoraj wypłatę i dziś dostałem środki na konto.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy do ilości domen branej pod uwagę by obliczyć ewentualne zniżki hurtowe

brane są pod uwagę wszystkie domeny której mam zarejestrowane na swoim koncie w AM

czy tylko domeny polskie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam pytanie..

 

Czy z domen oczekujących na rezerwację również zostaną zmienione ceny rejestracji ( a dokładniej aktywacji )?

w sumie głupio sobie samemu odpowiadać.. ale wysłałem ticketa :) i jakby ktoś był zainteresowany :

 

Witam,

 

Domeny, które zostały zarezerwowane przed zmianą cennika, mogą zostać zarejestrowane w "starej" cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można przedłużyć domeny po wyższej cenie po jej wygaśnięciu (47,50 zł), bo:

 

Nie można wykonać operacji (Wartość podana w polu curExDate różni się od wartości curExDate domeny - 2004[ 9006])

 

Cokolwiek to znaczy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dzisiejszym wdrożeniu nowej wersji oprogramowania NASK okazało się, że trzeba było zmienić operację odnawiania domen. Już wszystko działa, przepraszam za kłopot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy do ilości domen branej pod uwagę by obliczyć ewentualne zniżki hurtowe

brane są pod uwagę wszystkie domeny której mam zarejestrowane na swoim koncie w AM

czy tylko domeny polskie?

To ja tez sobie sam odpowiem. :) Moze komus sie przyda. Licza sie wszystkie domeny na koncie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×