Jump to content
Efendi

boxingeurope.pl powyżej 100 tys. wejść na miesiąc

Recommended Posts

Witam.

 

Mam do sprzedania domenkę z przechwycenia - BoxingEurope.pl (dla nie wtajemniczonych w tajne arkana domainerów dodam, że boks to sport gdzie się leją po pyskach, a Europa to kontynent, chociaż i program telewizyjny też). Traffic pow. 100 tys. wejść na miesiąc i chyba nawet mocno rośnie, bo nie minęło jeszcze 30 dni. Archive: 2004 ale nie zaglądałem co tam było. Leniwe bydle ze mnie. Jakby co wiecie, gdzie sprawdzać. :-)

 

Załączam staty i żródła ruchu. Ojej, zapomniałbym dodać. Sprzedaż na aukcji AM, obecna cena chyba 4 dyszki. Koniec jakoś nie długo. W razie pytań słać liściki, byle miały znaki diaktryczne i były pisane czystą polszczyzną. ;-)

 

Pozdrawiam i zapraszam.

post-9964-1319944403_thumb.jpg

post-9964-1319944589_thumb.jpg

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możesz nam wytłumaczyć nagły spadek ruchu w dniach 20 - 23.10.2011 oraz dlaczego w statystyce miesięcznej występują podwójnie dni 20.10.2011 i 23.10.2011 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję dodać do regulaminu dot. tego działu aby załączone statystyki pochodziły z bardziej wiarygodnych źródeł niż AM. Najlepiej GA lub parkingi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, a macie konta na Aftermarket? Spójrzcie w statystyki, macie takie sam pier..lnik w datach. Nie moja wina, pisałem do nich wiele razy, naprawiali to i potem znowu to samo.

 

Nie mniej macie przecież wyświetlony ruch i żródła na stronie aukcji.

Edited by Efendi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze odnośnie pierwszej wypowiedzi co do rzekomego spadku ruchu w jakimś dniu (sorki, nie chce mi się nawet sprawdzać), to wyraźnie napisałem, że domena została przeze mnie nie dawno przechwycona. Nie jestem czarnoksiężnikiem żeby zgadywać jakie ma źródła ruchu, ani sprawdzać jaki kształt mają jego wahania itp. itd. etc. I szczerze mówiąc ch. mnie to obchodzi, bo to tylko jakaś tania domenka do szybkiego zbycia. Chcesz kupić OK, nie chcesz, też OK.

 

Obecna cena na aukcji to 180 zł.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to naturalny ruch, prawdopodobnie przekierowania.

 

edit://

Nie zarzucam nic autorowi wątku - bo zaraz dostane list otwarty w nowym wątku :) Stwierdzam spostrzeżenia.

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Dla takich domen powinien być wpis w regulaminie odnośnie statystyk. Najlepiej z GA - bo inaczej robi się tu handel szrotem jak na bazarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

List otwarty? To nie w moim stylu. Natomiast nie rozumiem wyrażanych tu oczekiwań. Przechwyciłem domenę, która wykazuje się sporym ruchem i wystawiłem na aukcje. Nie ja tworzyłem stronę, która na niej była, więc wiem dokładnie tyle samo nt. pochodzenia ruchu co ewentualny nabywca, który widzi staty i źródła.

Zaś pomysły o przestawianiu domeny na Namedrive czy Sedo w trakcie kończącej się niebawem aukcji są od czapy. Wy byście tak zrobili? Na pewno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super oportunistyczna postawa - gratuluję właściwego podejścia w biznesie Efendi. Zakładasz że każdy by się zachował tak jak Ty - a co z ludźmi którzy chcieliby dostępu do prawdziwych danych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja już zbyt wiele razy naciąłem się na zakup domeny opierając się o staty widoczne w dropped,

te statystyki są nie wiarygodne i pozwalają na duże nadużycia cenowe przy sprzedaży.

kilka moich domen ma na dropped ruch 2 -4x większy niż np na parkingach lub serwerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super oportunistyczna postawa - gratuluję właściwego podejścia w biznesie Efendi. Zakładasz że każdy by się zachował tak jak Ty - a co z ludźmi którzy chcieliby dostępu do prawdziwych danych?

 

Sznowny Kolego. Radzę sprawdzić w słowniku co oznacza wyraz "oportunizm". Jest to dostosywanie się do innych, a nie "stawianie oporu" jak się szanownemu koledzie wydaje.

 

Nie pojmuję co rozumie kolega przez "dostęp do prawdziwych danych". Dane są jak najbardziej prawdziwe, chyba że AM wyświetla błędne. Czy parking ND lub Sedo pokazuje lepsze? Być może trochę, za to np. parking Premium jest jeszcze mniej wiarygodny. Żaden z parkingów nie jest w 100% wiarygodny.

 

Ja podaje dane z tego parkingu na którym domena jest ustawiona od momentu jej przechwycenia. Nikomu nie gwarantuje, że ten traffic jest w 100% "pure", bo sam tego nie wiem. Domena przechwycona jest ok. miesiąca temu. Nie wiem po co cała ta dyskusja. Podaję PRAWDZWE DANE którymi dysponuję. Innych nie mam i nie wyczaruję ze względu na termin zakończenia aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×