Jump to content
Sign in to follow this  
saledomain

Posiadłem domenę z myślnikiem.

Recommended Posts

Co do IDN'ów, to coraz więcej internautów dowiaduje się, że w sieci również istnieją znaki diakrytyczne;)...i bardzo dobrze, przecież piękny mamy język, więc wykorzystujmy go w pełni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do IDN'ów, to coraz więcej internautów dowiaduje się, że w sieci również istnieją znaki diakrytyczne;)...i bardzo dobrze, przecież piękny mamy język, więc wykorzystujmy go w pełni.

 

Tak, zgodzę się z Tobą, że jest bardzo niska świadomość Internautów odnośnie tego, że IDN-y można wpisywać w pasek. Jednak gdybym cofnął się w czasie kiedy to jeszcze domena kojarzyła mi się z adresem danej firmy nie zdając sobie sprawy z potencjału jaki zysk lub ogólnie zyski mogą dać takie domeny to jestem w stanie ich usprawiedliwić. Dlaczego?Odpowiedź prosta, tak jak moja osoba wcześniej nie zdawała sobie sprawy tak i oni, bo nikt ich tego nie uczy, może w szkole tego nie uczą, a także firmy niby posiadając IDN wolą na nIDN-ach się reklamować. Z jednej strony tak i owszem zapewne dlatego, że ludzie nie są przyzwyczajeni jeszcze wpisywać w adres "ą", "ę" . Ale jak wiemy można się spotkać też z reklamowaniem IDN-a, np.: ingżycie.pl

 

Zobaczymy co to będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×