Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Skoro tak to na pewno chętnie wyjaśnisz dlaczego podane strony są identyczne, prawda?

 

Pewnie to jakiś skrypt kupiony na Allegro, po co miałby kopiować ktoś coś takiego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Szogun

Pytanie raczej: Kto by coś takiego sprzedawał?

 

@Sylwesterna

Do mnie to już po prostu nie trafia. Zabłysnąłeś już z tego że próbowałeś zrobić przekręt z domeną na Allegro, o czym było na forum i w obecnie tłumaczenia po prostu nie uwierzę.

 

Po pierwsze: To nie jest "gotowy skrypt" tylko żywcem skopiowana strona z tymi samymi błędami (np. "By módz" na obu adresach).

Po drugie: Jeśli liznąłeś COKOLWIEK z tematu pozycjonowania (a zajmujesz się "serwisami" na własną rękę, więc zakładam że tak) to wiesz że taka strona długo w indeksie Google nie zabaluje.

 

Zastanów się poważnie nad tym co robisz, bo idąc taką ścieżką, długo w tym interesie nie posiedzisz.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szogun

Pytanie raczej: Kto by coś takiego sprzedawał?

 

@Sylwesterna

Do mnie to już po prostu nie trafia. Zabłysnąłeś już z tego że próbowałeś zrobić przekręt z domeną na Allegro, o czym było na forum i w obecnie tłumaczenia po prostu nie uwierzę.

 

Po pierwsze: To nie jest "gotowy skrypt" tylko żywcem skopiowana strona z tymi samymi błędami (np. "By módz" na obu adresach).

Po drugie: Jeśli cokolwiek liznąłeś COKOLWIEK z tematu pozycjonowania (a zajmujesz się "serwisami" na własną rękę, więc zakładam że tak) to wiesz że taka strona długo w indeksie Google nie zabaluje.

 

Zastanów się poważnie nad tym co robisz, bo idąc taką ścieżką, długo w tym interesie nie posiedzisz.

 

Mimo wszystko dzięki za uwagi - a z tym allegro to nie był żadny przekręt tylko wież lub nie o a 0 są bardzo blisko siebie... zresztą nie ma co wspominać

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacierz.pl - prosto i na temat

 

Co sądzicie na temat umieszczania reklam na takich stronach ? Czy AdSense na stronie religijnej będzie niemoralne?

 

Wojewódzki wspomniał dziś o Twojej stronie w Esce Rock ;-)

 

Mówił, że często tam wchodzi, a obok w Adsense wyświetliła mu się reklama BMW.

 

Artur daj znać ile osób weszło w tych godzinach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wojewódzki wspomniał dziś o Twojej stronie w Esce Rock ;-)

 

Mówił, że często tam wchodzi, a obok w Adsense wyświetliła mu się reklama BMW.

 

Artur daj znać ile osób weszło w tych godzinach.

 

Po co tam często wchodzi? :-p

 

PS. Kulas zmień sygnaturkę bo Cię jeszcze Apple pozwie i konto zajmie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co tam często wchodzi? :-p

 

PS. Kulas zmień sygnaturkę bo Cię jeszcze Apple pozwie i konto zajmie ;-)

 

Pewnie chce kupić nowy wóz.

 

Dzięki, pomyślę nad zmianą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

biletownik.pl - przechwycona około 2 lat temu, wcześniej był pod nią serwis o podobnej tematyce...

 

Fajny pomysł. Te ogłoszenia są prawdziwe? Jest jakieś zabezpieczenie transakcji, uwiarygodnienie oferty? Sam bym pewnie skorzystał kiedyś z takiego serwisu, ale na biletownik-u chyba bałbym się trochę, że pieniądze wyślę w kosmos, a biletów nie zobaczę nigdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny pomysł. Te ogłoszenia są prawdziwe? Jest jakieś zabezpieczenie transakcji, uwiarygodnienie oferty? Sam bym pewnie skorzystał kiedyś z takiego serwisu, ale na biletownik-u chyba bałbym się trochę, że pieniądze wyślę w kosmos, a biletów nie zobaczę nigdy.

 

Tak ogłoszenia są prawdziwe (ze wszystkich sam dodałem jedynie 2;p),

Niestety co do zabezpieczenia transakcji nie wygląda to najlepiej, nie ma żadnego, ot zwykła tablica ogłoszeniowa.

Myślałem o rozwinięciu ale z braku czasu na razie zostaje wszystko tak jak jest, za dużo rzeczy naraz próbuję zrobić ;)

Poza tym większość biletów dotyczy wydarzeń lokalnych, w przypadku których można się umówić na odbiór osobisty ;)

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites

biletownik.pl - przechwycona około 2 lat temu, wcześniej był pod nią serwis o podobnej tematyce...

 

Podoba mi się sposób Twój zagospodarowywania domen, oby tak dalej! :) Prosto, estetycznie, schludnie i z pomysłem :) Jedyne co mi przeszkadza to logo (mało widoczne) i slidery które nie mają żadnej funkcji (brak przekierowań oraz nakreślania co do tematyki).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

WojewĂłdzki wspomniał dziś o Twojej stronie w Esce Rock ;-)

 

MĂłwił, że często tam wchodzi, a obok w Adsense wyświetliła mu się reklama BMW.

 

Artur daj znać ile osĂłb weszło w tych godzinach.

Wczorajszy ruch "z palca" wyniósł 329 uu (około 20% całości). Ta stronka ma zazwyczaj duży ruch na początku września, widać, że religia się zaczęła i dzieciaki/młodzież pacierz muszą sobie przypomnieć.

Wojewódzkiemu wyświetlała się zapewne reklama spersonalizowana, po jej zawartości można poznać o jakiej tematyce strony Wojewódzki przeglądał lub co wyszukiwał. Widocznie chce kupić nową furę, a Google już o tym wie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś błąd chyba, że mój post powyżej się zdublował. A żeby być w temacie, to niedawno w sieć puściłem kolejną ministronkę czas.org - trochę o czasie, historii, sposobach odmierzania czasu, no i na jednej z podstron aktualny czas i data . Żeby było prościej i szybciej czas wziąłem ze strony time.is

Docelowo na czas.org mam zamiar dać trochę materiału o zarządzaniu i organizacji czasu (czas.org...anizacja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ironicznie o naszej branży [media=]

[/media] :D

 

raczej z serii: filmiki próbujące być śmieszne, ale są żałosne

Share this post


Link to post
Share on other sites

raczej z serii: filmiki prĂłbujące być śmieszne, ale są żałosne

A mi się bardzo spodobał :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docelowo na czas.org mam zamiar dać trochę materiału o zarządzaniu i organizacji czasu (czas.org...anizacja).

Data

 

Aktualną datę (dzień, miesiąc, rok) sprawdź też na poniższej kartce z kalendarza. Za pomoca strzałek możesz sprawdzać przeszła oraz przyszłe miesiące.

A gdzie ten kalendarz?

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za zainteresowanie.

 

Co sądzicie o tej wyszukiwarce: http://supermechanik.pl/mapa/ ?

 

W ostatnich dnia do wizytówek klientów na http://supermechanik.pl dodaliśmy wyświetlanie lokalizacji klienta w street view (przykład: http://fogielauto.supermechanik.pl/)

Co sądzicie o takim rozwiązaniu w wizytówkach mechaników ?

 

Z góry dzięki za opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ironicznie o naszej branży [media=]

[/media] :D

 

Coś w tym jest, mają założone moje ocieplane kapcie ;)

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna ta piosenka - "internety robię".

 

 

A ja jako Webmaster zajmuję się teraz tylko nauką. Domeny portali zgromadziłem, teraz potrzeba zebrać kasę na ich przedłużenie. Szkicuję, mnstwo czytam - w tym o pozycjonowaniu SEO. Przygotowuję się teoretycznie do boju. A kiedyś, jak zbiorę kapitały - zabiorę się ostrzej do pracy i portale wykonam.

 

Zdobędę internet - ale zaczynam od zgromadzenia domen, nauki, zgromadzenia funduszy - a praca potem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna ta piosenka - "internety robię".

 

 

A ja jako Webmaster zajmuję się teraz tylko nauką. Domeny portali zgromadziłem, teraz potrzeba zebrać kasę na ich przedłużenie. Szkicuję, mnstwo czytam - w tym o pozycjonowaniu SEO. Przygotowuję się teoretycznie do boju. A kiedyś, jak zbiorę kapitały - zabiorę się ostrzej do pracy i portale wykonam.

Zdobędę internet - ale zaczynam od zgromadzenia domen, nauki, zgromadzenia funduszy - a praca potem. :)

 

Master zamiast pisać -weź się do pracy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na moje zainteresowania zakładami bukmacherskimi założyłem parę miesięcy temu mini stronkę z obsługą sms premium .

Prosta i przejrzysta

 

WWW.BETPRO.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na moje zainteresowania zakładami bukmacherskimi założyłem parę miesięcy temu mini stronkę z obsługą sms premium .

Prosta i przejrzysta

 

WWW.BETPRO.PL

Za mało over 2,5 :) Gram tylko na to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×