Jump to content
Sign in to follow this  
krystekm

Usuniecie z mojego konta domeny .DE

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco:

 

9.11 dostałem maila:

"Domena xxxxxx.de wygasła i została usunięta z twojej listy domen"

 

W mailingu odnośnie domen wygasłych dostawałem wyraźna informacje, w że domenę można odnowić: 2011-11-23. Po napisaniu ticketu takiej informacji już nie ma...

 

Jako, ze administracja Dropped nie raczy odpowiedzieć na moją prośbę wyjaśnienia sytuacji (choć dostałem zapewnienie, o priorytetowym potraktowaniu spraw zawartych w zgłoszeniu ), postanowiłem napisać temat na di.pl, co mam nadzieje pomoże w rozwiązaniu sprawy i przywróceniu domeny na moje konto.

 

Nie jest to pierwszy problem z przedłużeniem domen. Niestety cały czas trzeba pilnować tego typu spraw, co z oczywistego punktu widzenia powinno odbywać się w sposób bezproblemowy, a tak nie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krystian,

 

Musiałem odszukać Twój ticket w sprawie tej domeny. Odpowiedź dlaczego domena uciekła wcześniej z konta, nim mogłeś ją reaktywować otrzymasz na email.

Nie wystąpił tutaj żaden problem z nieoczekiwanym usunięciem domeny wbrew domyślnego cyklu życia domeny. To kwestia informacyjna.

 

Muszę poruszyć kwestię kontaktu z supportem. Bardzo proszę o wysyłanie nowego ticketa w nowej priorytetowej sprawie.. W swoim tickecie zadałeś konkretnie pytania dotyczące aukcji MD, które zostały bezpośrednio przekazane do @Dropped.pl. Pytania te nie są związane z aspektami technicznymi, dlatego pomijają dział techniczny.

 

Pytanie w sprawie domeny .de zadałeś jako odpowiedź do tego ticketa. Pierwsza linia supportu i dział techniczny nie jest w żaden sposób powiadamiany o tym, ponieważ prowadzisz korespondencję z konkretną osobą (na dany temat).

 

Prośbę kieruję do wszystkich użytkowników, aby w przypadku nowej sprawy pisać nowy ticket. To znacznie szybciej pozwoli rozwiązać sprawę niż pisać posta na forum :-)

 

 

Pozdrawiam!

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

Napisz konkretnie kiedy mogę spodziewać się przywrócenia usuniętej domeny .DE, bo nie chce czekać nie wiadomo, do kiedy.

 

Jeżeli chodzi o aukcje MD z tego, co mi wiadomo powinno odbywać się to w następujący sposób?

 

Wpłata – wysyłacie przelew - cesji domeny do nowego abonenta.

 

 

Cesja została potwierdzona, (chociaż mogłem wycofać się z transakcji – inicjacja cesji 7 dni po ustalonym terminie) domena jest już na koncie nabywcy, a na moje konto nie wpłynęły pieniądze.

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×